رمز موفقیت شهرداری ها جلب مشارکت هرچه بیشتر مردم است

به گزارش خبرنگار مهر، هوشنگ خندان دل عصر امروز دوشنبه در جمع شهرداران آذربایجان شرقی گفت: ما امروز شاهد آن هستیم که از بین  ۵۰ شهرداری کشور دارای جمعیت بیش از ۲۰۰ هزارنفر هستند، سه  الی چهار شهرداری وضعیت مالی سال ۹۳ را ارائه کرده اند .

وی ادامه داد: در آینده مردم بدانند و ببینند در جزیی ترین امور پیرامون خود نقش ایفا می کنند و سهم دارند و نظرشون مورد توجه قرار می گیرد .

وی افزود: آذربایجان شرقی یکی از استان های منتخب برای  الگو قرار گرفتن در کشور انتخاب شده است.

وی ادامه داد : وابسته کردن شهرداری ها به دولت رویکرد مناسبی نیست  و اداره کردن امور مردم توسط شورا ها باید تداوم پیدا کند.

خندان دل گفت: مردم عوارض را پرداخت می کنند تا شاهد بهبود و ضعیت رفاهی خود باشند نه اینکه این هزینه ها صرف پرداخت پرسنل شود قطعا با چالش های روبرو خواهیم شد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رمز موفقیت شهرداری ها جلب مشارکت هرچه بیشتر مردم است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات