بودجه ورزش را کامل پرداخت می کنیم/ شاید بودجه اضافه هم دادیم!

بودجه ورزش را کامل پرداخت می کنیم/ شاید بودجه اضافه هم دادیم!
معاون اول رئیس جمهور با تاکید بر اینکه بودجه سال ۹۵ ورزش به طور کامل تخصیص خواهد یافت گفت: در صورت فراهم بودن شرایط شاید اضافه تر از بودجه هم مبلغی به ورزش دادیم.

 

 


اسحاق جهانگیری که عضصر دوشنبه در جمه ورزشکاران اعزامی به المپیک و پارالمپیک حضور یافته بود ضمن بیان این مطلب در مورد پرداخت بودجه ورزش در سال جاری گفت: قول می دهیم تا اواخر خرداد یا اواسط تیرماه بخشی از بودجه کمیته وزارت ورزش را بدهیم.


 


وی با تاکید بر اینکه این بودجه در اختیار ورزش قرار خواهد گفت خاطرنشان ساخت: حتما قول می دهیم که صدردصد بودجه امسال را تخصیص دهیم و اگر شرایط فراهم بود شاید بودجه اضافه ای هم به ورزش بدهیم.


 


معاون رئیس جمهور در مورد پاداش هایی که برای ورزشکاران مدال آور در نظر گرفته شده است گفت: تا آنجایی که اطلاع دارم از سوی وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک پاداش هایی برای مدال آوران در نظر گرفته شده است که اگر لازم باشد بودجه آن را تامین خواهیم کرد.


 


اسحاق جهانگیری در مورد پرداخت نشدن پاداش های ورزشکاران از سال ۹۴ و اینکه آیا این پاداش ها قبل از اعزام به ریو پرداخت خواهد شد گفت: این خواسته به حقی است که پاداش های سال گذشته قبل از المپیک پرداخت شود و سعی می کنیم این کار صورت بگیرد.

#1varzesh #اسحاق_جهانگیری #المپیک_2016_ریو #وزارت_ورزش_و_جوانان #۱ورزش

[ منبع این خبر سایت ورزش 1 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بودجه ورزش را کامل پرداخت می کنیم/ شاید بودجه اضافه هم دادیم!» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات