پاسخ جهانگیری به پنج درخواست رئیس کمیته ملی المپیک

پاسخ جهانگیری به پنج درخواست رئیس کمیته ملی المپیک
E9'HF 'HD 1&Ì3 ,EGH1 /1 ~'3. (G ~F, /1.H'3* E71- 4/G '2 3HÌ 1&Ì3 ©EÌ*G EDÌ 'DE~Ì© BHD /'/ ©G (G Ì©Ì '2 "FG' 9ED ©1/G H †G'1 /1.H'3* /̯1 1' EH1/ (113Ì B1'1 /G/.

در جریان نشست معاون اول رئیس جمهور با وزیر ورزش، روسای کمیته های ملی المپیک و پارالمپیک و ورزشکاران راه یافته به المپیک و پارالمپیک ریو، کیومرث هاشمی خطاب به اسحاق جهانگیری ۵ درخواست را مطرح کرد.

۱- تخصیص بودجه ۹ ماه آینده تا پایان تیرماه، ۲- حمایت ویژه از کادر فنی رشته های اعزامی به المپیک و پارالمپیک، ۳- پرداخت پاداش قهرمانان تا قبل از اعزام کاروان به ریو، ۴- اختصاص ۱۰ میلیارد تومان برای شارژ مالی ورزشکاران و کادر فنی رشته های مختلف و ۵- حضور و بازدید از اردوی تیم های اعزامی به المپیک و پارالمپیک ریو ۵ درخواستی بود که از سوی کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک خطاب به معاون اول رئیس جمهور مطرح شد.

اسحاق جهانگیری در پاسخ به این درخواست ها گفت: ساده ترین این درخواست ها مربوط به بازدید من از اردوی تیم های ملی بود که در مورد آن قول می دهم اما در مورد ۴ درخواست دیگر باید ببینم چه می شود!
#1varzesh #پارالمپیک_ریو #لایحه_بودجه #کیومرث_هاشمی #۱ورزش

[ منبع این خبر سایت ورزش 1 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پاسخ جهانگیری به پنج درخواست رئیس کمیته ملی المپیک» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات