لاشه 40 بچه ببر در فریزر این آشپزخانه (عکس) -آکا

سایت سرگرمیجالب انگیز ,[categoriy]

لاشه 40 بچه ببر در فریزر این آشپزخانه

لاشه 40 بچه ببر در فریزر این آشپزخانه (عکس) -آکالاشه 40 بچه ببر در فریزر این آشپزخانه (عکس) -آکا

آکاایران: لاشه 40 بچه ببر در فریزر این آشپزخانه (عکس)

آکاایران: به گزارش ایران ناز مسئولان حیات وحش تایلند جسد 40 بجه ببر را در معبدی در تایلند کشف کردند. این معبد که در غرب بانکوک قرار دارد یکی از مقاصد گردشگری تایلند می باشد که سالانه توریست های زیادی از آن دیدن می کنند.لاشۀ این بچه ببرها درون فریز در آشپزخانه کشف شده است.


 


,[categoriy]

لاشه 40 بچه ببر در فریزر این آشپزخانه


 


به گزارش آکاایران: مسئولان این معبد آنجا را محل امنی برای حیوانات وحشی معرفی کرده بودند اما پس از این اتفاق مشخص شده است در کار قاچاق و سوءاستفاده از حیوانات بوده اند.از روز دوشنبه 52 ببر زنده از این معبد منتقل شدند. به گفتۀ مسئولان حیات وحش هنوز 85 ببر دیگر در آنجا زندگی می کنند تابلند کانون قاچاق حیوانات وحشی و محصولات جنگلی مثل عاج،


 


,[categoriy]

لاشه 40 بچه ببر در فریزر این آشپزخانه


 


پرندگان غیربومی، پستانداران و خزندگان می باشد که برخی از آنها در معرض انقراض می باشند و در بازار نیز به فروش می رسند. از اعضای بدن ببر در طب سنتی استفاده می شود.مردم پس از شنیدن این خبر به این معبد «جهنم حیوانات» لقب داده اند و از توریست ها خواسته اند برای سرگرمی خود حیوانات را دستمایه قرار ندهند.

[ منبع این خبر سایت آکاایرام-سرگرمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «لاشه 40 بچه ببر در فریزر این آشپزخانه (عکس) -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات