مانور عملیاتی امداد و اطفای حریق در اردبیل برگزار شد

شهردار اردبیل روز دوشنبه در حاشیه این مانور گفت: در این مانور علاوه بر به نمایش گذاشتن سرعت عمل آتش نشانان شاخص های دیگری از جمله استقرار خودروها در عملیات مهار آتش سوزی و آبرسانی ، فرماندهی عملیات و بالا بردن توان عملیاتی پرسنل نیز مد نظر بود.
حمید لطف اللهیان افزود: وضعیت آمادگی نیروهای آتش نشانی و تجهیزات این سازمان نزدیک به مطلوب است و در مدیریت شهری تمام تلاش خود را برای رساندن این وضعیت به حالت مطلوب انجام می دهیم.
وی اظهار کرد: نیروهای عمل‌کننده در قالب سازمان آتش‌ نشانی برای ورود به مهار آتش‌سوزی‌ ها ، اطفای حریق و سایر حوادث نیاز به آموزش و سنجش مستمر توانمندی نیروها دارند و با خرید و تجهیز امکانات برای ایستگاه ‌های مختلف زمینه ارائه خدمات کیفی ‌تر در اردبیل را فراهم خواهیم کرد.
به گزارش ایرنا از روابط عمومی شهرداری اردبیل ، مسعود امامی یگانه مدیرکل مدیریت بحران استان اردبیل نیز در این مانور آمادگی نیروهای امداد و نجات را وابسته به آموزش های مستمر تئوری و مهارت های میدانی دانست و گفت: در موقعیت های بحرانی آتش نشانی اولین گروهی است که به صورت عملیاتی وارد عرصه می شود.
وی افزود: توسعه شهری نیاز به تجهیز آتش نشانی های را بیش از پیش کرده و مدیریت بحران استان با هدف پیشگیری و مقابله با شرایط بحرانی حامی سازمان آتش نشانی در این زمینه است.
شهر اردبیل بیش از 500 هزار نفر جمعیت دارد.
6018/6016

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مانور عملیاتی امداد و اطفای حریق در اردبیل برگزار شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات