شورای شهر شیراز با نامگذاری یک باغ به نام رسانه مخالفت کرد

به گزارش ایرنا اعضای شورای اسلامی شهر شیراز روز دوشنبه در یکصد و شصت و دومین جلسه این شورا مخالفت خود با این نامگذاری اعلام کردند.
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر شیراز در این جلسه گفت: کار شناسایی و نامگذاری باغی به نام باغ رسانه را از یک سال قبل آغاز کردیم و در نهایت گزینه پیشنهادی را به شورا ارائه دادیم.
محمد رضا هاجری، مخالفت اعضای شورا با این نامگذاری را بی توجهی به نظر اعضای کمیسیون فرهنگی و اجتماعی و همچنین رسانه ها دانست.
وی ادامه داد: باغ مذکور در ابتدا بنا بود به نام دهکده آرامش به شورا پیشنهاد و بررسی شود اما این کار اجرایی نشد و در نهایت در جلسه اعضای شورای عالی بسیج رسانه مقرر شد که نام رسانه برای این باغ انتخاب شود.
دیگر عضو شورای اسلامی شهر شیراز هم گفت: به نظر می رسد اصحاب رسانه ها و فعالان عرصه مطبوعات با وجود تاثیرگذاری عمیق و وسیعی که در دنیای امروز دارند اما به جایگاه آنها کمتر توجه می شود.
سید کمال پاک فطرت افزود: نامگذاری باغ یا هر مکان دیگری به نام رسانه به معنای اختصاصی شدن آن مکان برای استفاده اصحاب رسانه ها نیست و به نظر می رسد لازم است شورا در این زمینه دیدگاه خود را تغییر دهد.
6122 /6118

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شورای شهر شیراز با نامگذاری یک باغ به نام رسانه مخالفت کرد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات