ضرب و شتم یک مسلمان مقابل مسجد در نیویورک

حمله نژادپرستانه به یک مسلمان در مقابل مسجدی در شهر نیویورک باعث شکسته شدن استخوانهای این فرد و وارد آمدن صدمات جدی به وی شد.

به گزارش تسنیم، پلیس درحال تلاش برای یافتن مظنونینی است که طبق گزارشات به مردی در مقابل یک مسجد در کوئینز ونزدی حمله کردند.

محمد رشیدخان ۵۹ ساله درحال ترک مرکز مطالعات اسلامی در خیابان جامایکا بود که بر اثر ضربات مشت و لگد از دوچرخه‌اش به زمین پرتاب شد و به گفته پلیس به شدت صدمه دید.

رشید خان که لباس سنتی اسلامی بر تن داشت سریعا به بیمارستان جامایکا انتقال یافت و پزشکان به سرعت به مداوای استخوانهای شکسته صورت، دنده و جراحات دیگر وی پرداختند.

طبق آخرین گزارش وی درحال حاضر قادر به صحبت کردن یا باز کردن چشمهایش نیست.

شورای مربوط به روابط اسلامی- آمریکایی در نیویورک که بزرگترین سازمان حامی حقوق مدنی مسلمانان در آمریکا به شمار می‌رود روز یکشنبه از پلیس این شهر خواست تا هرچه سریعتر تحقیقات درباره این اتفاق را با عنوان جرم نژادی آغاز کند.

[ منبع این خبر سایت الف-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ضرب و شتم یک مسلمان مقابل مسجد در نیویورک» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات