کی روش: باید شرایط ایجاد شود که تیم ملی به دور دوم صعود کند

کارلوس کی روش همچنان عصبانی است. این به شهادت همان کراوات جنگ طلبانه اش و به شهادت مصاحبه ها و بیانیه هایی که هر وقت وبی وقت منتشر می کند. سرمربی تیم ملی از تیمش صعود به مرحله دوم جام جهانی را می خواهد و شرایط فعلی را مناسب نمی داند.
به گزارش عصرایران کی روش هرچند در مصاحبه پس از بازی مقابل مقدونیه از مشکلات چیزی نگفت اما پس از آن بیانیه ای در مورد شرایط تیم ملی صادر کرد و حتی در تبریک اش برای تیم ملی والیبال هم نقبی به شرایط تیم ملی فوتبال زده بود. 
سرمربی تیم ملی اما در آخرین مصاحبه اش با رادیو ورزش صحبت های گذشته را تکرار کرده و مشخص است که هنوز مشکل تیم ملی حل نشده است.    کشتی تیم ملی در حال غرق شدن بود و داشت به کف دریا می رسید. ما کار سختی داریم که باز هم این کشتی را به حالت اول بازگردانیم. البته امیدوارم با آقای تاج و هیات رئیسه جدید این کار انجام شود اگرچه ما در حال از دست دادن زمان هستیم و باید قبل از مسابقات مقدماتی جام جهانی تصمیمات لازم اتخاذ بشود. قدم جادویی وجود ندارداین تصور که بخواهیم کل تیم ملی را عوض کنیم اشتباه است. ما باید با همین بازیکنان ادامه بدهیم. باید به آنها فرصت بدهیم تا موفقیت ها تداوم پیدا کند. در فوتبال قدم جادویی وجود ندارد و شما نمی‌توانید معجزه خلق کنید. فوتبال نفت نیست در حال حاضر در برهه ای هستیم که  دست آورد ها را ارائه بدهیم و وقتی برای خلق کردن نداریم. شاید در جاهای دیگر بعضی وقت ها سوراخی بکنند و میلیون ها لیتر نفت بیرون بیاید اما فوتبال اینگونه نیست. او که ظاهرا به مدیریت ورزش ایران کنایه می گفت: در فوتبال باید با برنامه ریزی و انضباط پیش رفت. این چیزی است که برنده و بازنده را متمایز می کند. یک سال و نیم زمان را از دست دادیمچه شرایطی باید ایجاد بشود تا تیم ملی به مرحله دوم صعود کند.من این مطلب را یکسال و نیم پیش صحبت کردم، متاسفانه در دوره قبل ما یک سال و نیم از دست دادیم. برای کارهای ساختی تجهیزات و امکانات را از دست دادیم. تنها امیدی داریم این است که در تک تک بازی هایمان، بازی بعد ببریم. مسی و رونالدو ایرانی نیستندبازی فوتبال یک بازی آزادانه است و هرکسی می تواند نظر خودش را بگوید اما وقتی شما بازیکنانی مثل مسی، سوارز ، اینستا یا کریستیانو رونالدوو بیل را دارد حتما باید فوتبال متفاوت بازی کنید. اینها صحبت‌های منتقدینی است که فرق بین توپ فوتبال و چیزهای دیگر را نمی فهمند و حرف هایشان برای من مهم نیست. بازی مقدونیه خوشحال‌کننده بودوقتی این همه موقعیت خلق می کنید و سه گل می زنید باید خوشحال باشید. من فکر می کنم ضربات آخر باید بیشتر کار کنیم و باید وقت های زیادی را صرف بکنیم تا تجربه بیشتری به دست بیاوریم. حمله به منتقدین دروغگومطمئنا رسانه ها نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند نمی خواهید فراموش بکنید پل بین ما  و هواداران رسانه ها هستند. رسانه نقش مهمی دارد که حقایق و واقعیات را منتقل بکند. بازیکنان ما بهترین عملکرد را دارند، حتی در زمانی که شرایط  بدی داشتند.  به نظر من رسانه باید عده بسیار کم منتقدین که دروغ یا تحریف می کنند تا ذهن هواداران را منحرف کنند، را شناسایی کنند. وقتی یک منتقد نادان می گوید تیم ملی از بازی با ایتالیا و یونان فرار کرده، صحبت نادرستی بوده است، البته نقش اصلی رسانه این است بعضی انتقادها که انتقادهای مثبت، اشتباهات مارا متوجه بکنند. فردا نوبت بازیکنان جوان است خیلی ممنون، فردا بازی متفاوتی را ارائه می دهیم، فردا فرصت به بازیکنان جوان خواهد رسید.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کی روش: باید شرایط ایجاد شود که تیم ملی به دور دوم صعود کند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات