مشاور مدیرعامل توانیر: با استفاده از نیروگاه خورشیدی برق عشایر تامین می شود

به گزارش دریافتی روز دوشنبه ایرنا از روابط عمومی شرکت توزیع برق فارس، ولی الدین مصلحتی شربیانی در نشستی با مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس درشیرازبیان داشت: تا پایان سال 95 جشن پایان برقرسانی به روستاهای 10 خانوار برگزار می شود.
وی افزود: یکی از بهترین خدمات پس از پیروزی انقلاب اسلامی که برای رفع محرومیت در روستاها انجام شد برق‌رسانی به این مناطق بود و در این مدت فعالیت های بسیار مناسبی در این زمینه صورت گرفته است.
مصلحتی شربیانی، بیان کرد: حضور شرکت برق در روستاها، معیارها و شرایط زندگی را تغییر داده و عامل تغییر و تحولات اجتماعی -اقتصادی در این مناطق شده و اهمیت عملیات برقرسانی روستایی به حدی است که حتی در زمان جنگ و مقاطع مختلف دیگر، این کار متوقف نشد.
وی در بخشی دیگرازمطالب خودباابراز رضایت از عملکرد شرکت توزیع نیروی برق استان فارس در زمینه برقرسانی روستایی گفت: درچند سال اخیر شاهد پیشرفت های خوبی در زمینه برقدار کردن روستاهای این استان بودیم که امیدواریم همچنان این روند ادامه داشته باشد.

** امضای تفاهم نامه برای برقدار کردن 19 روستای فارس
زینل قنبری مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس هم در این دیدار گفت: در سال 92 تعداد 75 روستا، در سال 93تعداد 23 روستا و در سال 94 نیز 18 روستا در استان فارس از مزایای روشنایی برق برخوردار شدند.
درحاشیه این نشست، تفاهم نامه ای با مدیر دفتر مجریان طرح شرکت توزیع نیروی برق استان فارس با شرکت توانیر برای
برقرسانی به 19 روستای فاقد برق این استان در سال 95 منعقد شد.
مهدی زارع خفری مدیر دفتر مجریان طرح شرکت توزیع نیروی برق استان فارس بیان داشت: عملیات برقرسانی به این تعداد روستا با احداث 45 کیلومتر شبکه فشار متوسط هوایی، 10کیلومتر شبکه فشار ضعیف هوایی و 39 دستگاه ترانسفورماتور هوایی با اعتباری معادل 25 میلیارد ریال انجام خواهد شد.
6113 /6118

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مشاور مدیرعامل توانیر: با استفاده از نیروگاه خورشیدی برق عشایر تامین می شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات