ناخدا احمدی : 3 ماه از خدمت ماهینی باقی مانده است


ناخدا احمدی : 3 ماه از خدمت ماهینی باقی مانده است ناخدا احمدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان پاسخگوی سوالاتی در خصوص وضعیت تیم فوتبال ملوان بندر انزلی شد .
1 . در خصوص آخرین وضعیت باشگاه ملوان بگویید در چند روز گذشته تمام مسایل تیم تحت تاثیر خرید امتیاز تیم فوتبال نفت تهران قرار گرفته است و به همین دلیل تمام کار ها به بعد از مشخص شدن وضعیت این تیم موکول شده است .
2 . باشگاه ملوان چقدر به خرید امتیاز باشگاه نفت تهران امیدوار است ؟در رابطه با این سوال نمی توان پاسخ قطعی داد اما ما امیدواریمبا شرایطی که در حال حاضر وجود دارد موفق به این امر مهم شویم .
3 . آیا اگر موفق به خرید امتیاز نفت تهران شوید امتیاز لیگ یکی خود را واگذار می کنید یا با تیم دومتان در مسابقات حاضر می شوید ؟در این رابطه تصمیم خاصی گرفته نشده است و این مسئله بستگی به نظر هیات مدیره باشگاه دارد.
4 . تمرینات تیم از چه زمانی آغاز می شود ؟به امید خدا در هفته آینده پس از مشخص شدن وضعیت واگذاری تیم نفت تصمیم گیری های لازم صورت می گیرد تا تمریناتمان را برگزار کنیم . 5 . آیا تمام بازیکنانی که در فصل گذشته با ملوان قرار داد داشته اند دستمزدشان را دریافت کرده اند ؟پرداختی دستمزد ها صورت گرفته است اما همه مبالغ پرداخت نشده زیرا مبلغ قرار داد بازیکنان با یکدیگر متفاوت بوده است . 
6 . وضعیت ماهینی چه می شود ؟ شنیده شده با وجود باقی ماندی زمان خدمتش کارت پایان خدمت دریافت کرده است . چنین موضوعی صحت دارد ؟خیر چنین مسئله ای نیست . ماهینی به غیر از زمان تسویه اش تا 13 / 2 سرباز محسوب می شده است زیرا دارای کارت بسیج بوده و می توانسته از خدمات رزمندگان استفاده کند اما چنیم مسئله ای توسط ستاد کل تایید نشده است و به همین دلیل ماهینی باید از آن تاریخ 3 ماه و 7 روز دیگر خدمت کند . به همین دلیل وی تا 19 / 5 سرباز است و حتی اگر بازی برگزار نشود باید در تمرینات حاضر شود .
7 . آیا با باشگاه پرسپولیس تعاملی وجود داشته تا ماهینی بتواند تا پایان زمان خدمتش در تمرینات حاضر شود ؟این مسئله در اختیار هیات مدیره است و باید دید چه تصمیمی گرفته می شود اما مسئله ای که مشخص است آن لست که از لحاظ قانونی ماهینی تا 19 / 5 سرباز ملوان محسوب می شود .
8 . تراکتور سازی اقدام به جذب بازیکن – سرباز کرده است آیا ملوان هم قصد جذب بازیکن دارد ؟ تا جایی که اطلاع دارم  هنوز تراکتور سازی بازیکن – سربازی را جذب نکرده است و قرار آن است تا از اول تیر ماه بازیکنان خاطی برای گذراندن دوره سربازیشان راهی تیم هایشان شوند .خوشبختانه پس از مسئله ای که بر سر جذب مهدی شریفی پیش آمد قرار شد تا به ازای هر بازیکنی که راهی تبریز می شود یک بازیکن به انزلی بیاید . البته ممکن است به دلیل آن که ما مجبور شویم در لیگ یک بازی کنیم بازیکنان بهتر راهی تراکتور شوند و به ازای هر بازیکنی که به ما می دهند 2 نفر راهی تبریز شوند .
9 . در صورت واگذاری امتیاز نفت تهران به ملوان ، وضعیت بازیکنانی که با این تیم قرارداد دارند چه می شود ؟در این رابطه هنوز تصمیمی گرفته نشده است و تمام دغدغه ما آن است تا هرچه زود تر وضعیت امتیاز نفت مشخص شود . 
انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ناخدا احمدی : 3 ماه از خدمت ماهینی باقی مانده است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات