نظر شورای نگهبان درباره طرح تقویت و توسعه نظام استاندارد

به گزارش اداره کل روابط عمومی شورای نگهبان، طرح تقویت و توسعه نظام استاندارد مصوب جلسه 21اردیبهشت ماه 1395مجلس شورای اسلامی در جلسه مورخ 13/3/1395 شورای نگهبان مورد بحث و بررسی قرار گرفت که نظر این شورا به شرح زیر اعلام می‌گردد:
- علاوه بر ایرادات و ابهاماتی که در برخی از مواد مصوبه وجود دارد، نظر به اینکه به موجب این مصوبه وظایف و اختیارات متعدد جدیدی برای این سازمان پیش بینی گردیده لذا طرح به افزایش هزینه عمومی می‌انجامد و تأمین هزینه مزبور معلوم نشده است، بنابراین طرح این مصوبه در مجلس شورای اسلامی مغایر اصل 75 قانون اساسی شناخته شد؛ پس از رفع این اشکال در سایر موارد اظهار نظر به عمل خواهد آمد.
سیام**1058 /1449

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نظر شورای نگهبان درباره طرح تقویت و توسعه نظام استاندارد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات