سورپرایز باورنکردنی این پیرزن 104 ساله در تولدش (عکس) -آکا

سایت سرگرمیجالب انگیز ,[categoriy]

سورپرایز باورنکردنی این پیرزن 104 ساله در تولدش

سورپرایز باورنکردنی این پیرزن 104 ساله در تولدش (عکس) -آکاسورپرایز باورنکردنی این پیرزن 104 ساله در تولدش (عکس) -آکا

آکاایران: سورپرایز باورنکردنی این پیرزن 104 ساله در تولدش (عکس)

آکاایران: به گزارش ایران ناز یک پیرزن 104 ساله ایتالیایی در روز تولدش سورپرایز شده است.ایدا رجیانی” پیرزن 104 ساله ایتالیایی که در یک خانه سالمندان در شهر ” ساسواولو” در شمال ایتالیا زندگی می کند از سوی دوستانش در تولد 104 سالگی سورپرایز شده است و در یک خودروی “فراری”


 


,[categoriy]

سورپرایز باورنکردنی این پیرزن 104 ساله در تولدش


 


به گزارش آکاایران: هیجان سرعت 300 کیلومتری را تجربه کرده است.این پیرزن به یک پیست متعلق به کمپانی “فراری” منتقل شده است و در آنجا در کنار یکی از رانندگان در اتومبیل فراری نشسته است و هیجان سرعت 300 کیلومتری را در این پیست تجربه کرده است.


 


,[categoriy]

سورپرایز باورنکردنی این پیرزن 104 ساله در تولدش


 


این پیرزن در مدت 10 دقیقه 6  دور در پیست اتومبیلرانی فراری با سرعت 300 کیلومتر در ساعت در یک اتومبیل فراری نشسته است.هزینه این سورپرایز بری دوستان رجیانی بالغ بر 3 هزار یورو شد. در پایان این سواری این پیر زن هیجان زده گفت:


 


,[categoriy]

سورپرایز باورنکردنی این پیرزن 104 ساله در تولدش


 


” نمی خواهم به خانه برگردم. یکی از بهترین لحظه های عمرم را تجربه کردم. این سواری نبود بلکه پرواز بود. اگر مرگ هم چنین باشد باید به استقبالش رفت.”

[ منبع این خبر سایت آکاایرام-سرگرمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سورپرایز باورنکردنی این پیرزن 104 ساله در تولدش (عکس) -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات