عکاس مهر در میان برگزیدگان جشنواره عکس فضای سبز شهری قرار گرفت

به گزارش خبرنگار مهر، دبیر جشنواره عکس مذکور شامگاه دوشنبه در این مراسم با بیان اینکه سیما، منظر و فضای سبز شهری، سازمانی نوپاست که از ادغام سازمان زیباسازی و فضای سبز شهرداری متشکل شده است، گفت: این جشنواره نیز تا پیش از این به شکل مسابقه ای محدود در قالب رویدادی فرهنگی و ورزشی در منطقه ۷ شهرداری شیراز برگزار می شد که از سال جاری به طور تخصصی با تاکید بر این موضوع برگزار شد.

سجاد مختارزادگان محوریت جشنواره عکس «سیما، منظر و فضای سبز شهری» را اردیبهشت شیراز عنوان کرد و افزود: برای تقویت علمی شرکت کنندگان در این جشنواره عکس یک کارگاه تخصصی با حضور احسان قنبری فرد، مدرس دانشگاه در رشته عکاسی برگزار شد.

وی با بیان اینکه پس از برگزاری کارگاه نامبرده، ۵ نوبت اردوی عکاسی از پروژه های سازمان نیز برگزار شد به حضور دست کم ۴۰۰ نفر در این اردوها اشاره کرد و افزود: پس از برگزاری این اردوها، مهلت ارسال آثار تا یک هفته پس از تاریخ مقرر تمدید شد.

مختارزادگان از ارسال ۱۲۷۶ اثر به دبیرخانه جشنواره عکس «سیما، منظر و فضای سبز شهری» خبر داد و گفت: این تعداد اثر از ۱۰۸ نفر شرکت کننده به جشنواره رسید که در نهایت توسط محمدامین دانشور، سجاد آورند و علی زمانی داوری شدند.

دبیر جشنواره عکس «سیما، منظر و فضای سبز شهری»، ادامه داد: ۴۵ اثر از ۳۱ نفر به مرحله نهایی این جشنواره راه یافت که در قالب نمایشگاه در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

در ادامه این برنامه که با اجرای تئاتر توسط گروه نمایش «پویا» همراه بود برگزیدگان نخستین جشنواره عکس «سیما، منظر و فضای سبز شهری» معرفی شدند که در بخش سیما و منظر، حسین خسروی، علیرضا عیسوی و امیرحسین فتوت به ترتیب نفرات اول تا سوم این جشنواره را به خود اختصاص دادند و از سینا کهنسال و امید آقایی تقدیر شد.

در بخش فضای شهری جشنواره عکس «سیما، منظر و فضای سبز شهری» نیز سینا کهنسال، امین برنجکار و فرید آزادی به ترتیب نفرات برتر اول تا سوم را کسب کرده و از طاهره رخ بخش، آذر صفایی و محمودرضا مرادی مهرآبادی تقدیر شد.

آیین پایانی جشنواره عکس «سیما، منظر و فضای سبز شهری» همراه با حاشیه هم بود، از جمله اینکه گرچه شرکت کنندگان از ساعت ۱۸ در محل مراسم حضور داشتند، اختتامیه جشنواره با یک ساعت تاخیر در حالی آغاز شد که در پی اعتراض خبرنگاران یکی از داوران جوان و جویای نام آن از خبرنگاران خواست مراسم را ترک کنند. این درحالی است که برخی برگزیدگان این جشنواره در دو بخش مسابقه از دانشجویان این داور هستند.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عکاس مهر در میان برگزیدگان جشنواره عکس فضای سبز شهری قرار گرفت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات