طرح های اقتصاد مقاومتی استان قزوین در سامانه رصد ثبت شود

به گزارش خبرنگار مهر، ابوالفضل یاری در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی که دوشنبه شب در استانداری قزوین برگزار شد اظهارداشت: شاید در تعریف طرح ها و برنامه های اقتصادی وجه تشابهی بین وظایف ذاتی دستگاهها و یا برنامه های طراحی شده دیده شود که در این صورت لازم است مدیران با اولویت بندی طرح ها نسبت به مدیریت بهینه آنهایی که قابلیت اجرایی دارند اقدام کنند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قزوین بیان کرد: دریافت مجوز ۲۱۵ برای استان ما بسیار مهم است تا بتوانیم تعدادی از طرح ها را عملیاتی کنیم.

یاری تصریح کرد: دستگاههای اجرای استان لازم است برنامه های ملی و یا استانی خود را در سامانه رصد ثبت و پیگیری کنند زیرا در این سامانه هر پروژه یک مدیر دارد و با پیگیری امور مربوط به منابع و ضمانت اجرایی بستر اجرایی شدن را تسهیل می کند.

وی گفت: اقتصاد مقاومتی یک مفهوم است و مدیران باید اولویت بندی طرحها را در دستور کار خود قرار دهند و با همکاری وزارتخانه متبوع خود برای تامین اعتبار لازم اقدام مناسبی انجام دهند.

یاری اظهارداشت: در جلسات به جای شعار و سخنرانی باید فقط با مصداق های عینی و اجرایی وارد کار شویم زیرا فرصتها در حال از دست رفتن است و مدیران باید بسرعت کارهای ملی را با برش استانی آماده اجرا کنند.

در این جلسه حمید پویا مدیرامل شرکت آب منطقه ای قزوین گزارشی از وضعیت طرح های آماده واگذاری به بخش خصوصی و احمد هجرانفر مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری گزارشی از روند احداث تصفیه خانه با مشارکت بخش خصوصی ارائه کردند.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «طرح های اقتصاد مقاومتی استان قزوین در سامانه رصد ثبت شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات