تاخیر 5 ساعته هواپیمایی زاگرس از ‌‌تهران به اهواز‌

فرودگاه اهواز پرواز ساعت ۱۷ هواپیمایی زاگرس‌ از تهران به اهواز هنوز انجام نشده و مسافران در هواپیما در انتظار انجام پرواز هستند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، تاخیر در پرواز ساعت 17 هواپیمایی زاگرس سبب اعتراض مسافران شد ولی با این حال هنوز این پرواز انجام نشده است.

پرواز ساعت 17 تهران به مقصد اهواز با گذشت حدود 5 ساعت تاخیر هنوز انجام نشده و مسافران این پرواز در فرودگاه بین‌المللی اهواز سرگردان هستند.

قرار بود این پرواز با 2 ساعت تاخیر یعنی در ساعت 19 انجام شود که مسافران سوار بر هواپیما شدند ولی بعد از گذشت حدود 3 ساعت این افراد همچنان در هواپیما هستند و از پرواز خبری نیست.با این وجود ‌چند نفر از مسافران به این روند اعتراض کردند که با واکنش عوامل فرودگاه مواجه ‌و با آنها برخورد شد.

وقتی اعتراض مسافران این پرواز به جایی نرسید، آنها با دفتر خبرگزاری تسنیم در استان خوزستان تماس گرفتند و از خبرنگاران درخواستند کردند تا این مشکل را منعکس کنند.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تاخیر 5 ساعته هواپیمایی زاگرس از ‌‌تهران به اهواز‌» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات