تمامی مناطق و نواحی آموزش و پرورش اردبیل 70 درصد اعتبار تعمیرات را در سه ماهه تابستان هزینه کنند

21 پروژه نوسازی مدارس خراسان جنوبی افتتاح می شود مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل گفت: تمامی مناطق و نواحی آموزش و پرورش اردبیل ۷۰ درصد اعتبار تعمیرات را در سه ماهه تابستان هزینه کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، دولت لطفی عصر امروز در جلسه روسا و مدیران آموزش و پرورش استان اردبیل اظهار داشت:‌ اداره کل نوسازی  مدارس جدا از بدنه آموزش و پرورش نبوده بلکه بازوی اجرایی آموزش و پرورش به شمار می‌رود.

وی بیان کرد: این اداره کل با تمام توان خود آماده تعامل و ارتباط مستمر با آموزش و پرورش استان بوده تا بتوان مشکلات و موانع در راستای تعلیم و تربیت دانش‌آموزان استان را به نحو موثری برطرف کرده و زمینه تحصیل راحت و بدون دغدغه آنها را فراهم کرد.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل افزود: با مدیران و روسای مناطق و نواحی آموزش و پرورش هماهنگی‌های لازم را به عمل آورده‌ایم تا در استفاده از منابع موجود سلیقه‌ای عمل نکنیم و با اولویت‌بندی پروژه‌ها بتوانیم منابع را بهینه مصرف کنیم.

لطفی با اشاره به تشکیل شورای برنامه‌ریزی در مناطق و نواحی استان اردبیل تصریح کرد: ارتباط نزدیک مدیران و روسای مناطق و نواحی با فرمانداران می‌تواند ما را برای استفاده از منابع مالی در تکمیل برخی از پروژه‌ها که شامل اعتبارات ملی نمی‌شود یاری رساند.

وی گفت: در رابطه با پروژه مهر، 32 مورد پروژه مهر در استان اردبیل در دست اقدام داریم که با تسریع در روند تکمیل‌ و بهره‌برداری این پروژه‌ها، امیدواریم تا موعد مقرر تحویل آموزش و پرورش استان شده و در راستای تعلیم و تربیت دانش‌آموزان به کارگیری شود.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل با اشاره به تعمیرات مدارس در سه ماهه تابستان اظهار کرد: تمامی مناطق و نواحی 70 درصد اعتبار تعمیرات را در سه ماهه تابستان هزینه کنند و اداره کل نوسازی هم متعهد می‌شود در اولین تخصیص اعتبارات این هزینه کرد را تامین کند.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تمامی مناطق و نواحی آموزش و پرورش اردبیل 70 درصد اعتبار تعمیرات را در سه ماهه تابستان هزینه کنند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات