حضور نیروهای ویژه‌ انگلیسی در سوریه‌به‌ گزارش جهان، مهر به‌ نقل از روزنامه‌ تایمز لندن خبرداد: این روزنامه‌ برای اولین بار فاش کرد که‌ کماندوهای ویژه‌ بریتانیایی در کنار اپوزیسیون سوریه‌ در این کشور در حال نبرد هستند.
 
بر اساس این گزارش، ادعا شده‌ است که‌ حضور نیروهای بریتانیایی برای نبرد با تروریست های داعش است.
 
روزنامه‌ تایمز گزارش داده‌ است که‌ چند یگان از نیروهای ویژه‌ ارتش انگلیس در کشور اردن حضور دارند و این نیروها از مرز اردن و با همراهی گروهی از اپوزیسیون سوریه‌، با نام «ارتش جدید سوریه‌» وارد خاک سوریه‌ شدند و درصدد تحقق اهداف کشور خویش در این کشور جنگ زده‌ هستند.
 
گروه‌ ارتش جدید سوریه‌ جمعی از فراریان ارتش سوریه‌ هستند که‌ بعد از فرار از جبهه‌ های جنگ به‌ اردن گریختند و در این کشور با همکاری انگلیس سازماندهی شدند و از مرز اردن به‌ خاک سوریه‌ نفوذ کردند.
 
هرچند این روزنامه‌ جزئیات بیشتری از این رویداد منتشر نکرده‌ است، اما این خبر نشان دهنده‌ دخالت آشکار کشورهای غربی در امور سوریه‌ است. شایان ذکر است که‌ دو روز پیش ارتش ترکیه‌ هم یگان هایی از نیروهای ویژه‌ خویش را در اطراف شهر حلب مستقر کرد.

[ منبع این خبر سایت جهان نیوز-بین المللی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حضور نیروهای ویژه‌ انگلیسی در سوریه‌» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات