درخواست‌های ورزشکاران المپیکی ایران از دولت

نماینده ورزشکاران المپیکی ایران خواستار حمایت هرچه بیشتر دولت از نمایندگان ایران در بازیهای المپیک 2016 شد. خبرگزاری ایسنا: مجتبی عابدینی، شمشیرباز المپیکی ایران در نشست دکتر جهانگیری معاون اول رییس جمهور با ورزشکاران و فدراسیون های المپیکی و پارالمپیکی با قرائت بیانیه‌ای درخواست‌های ورزشکاران المپیکی ایران از دولت را مطرح کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

به نام خداوند جان و خرد

ز نیرو بود مرد را راستی ز سستی کژی زاید و کاستی

خیر مقدم عرض می کنم خدمت آقای جهانگیری معاون اول رییس جمهور و همچنین جا دارد خیر مقدم بگویم به دکتر محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان که افتخار شاگردی ایشان را در دانشگاه تهران داشته ام.

همچنین خیر مقدم می‌گویم خدمت روسای محترم کمیته ملی المپیک، پارالمپیک و روسای محترم فدراسیون های ورزشی و همراهان گرامی.

من مجتبی عابدینی نماینده شمشیربازی جمهوری اسلامی ایران در المپیک 2016 ریو جا دارد به نمایندگی از تمامی ورزشکاران المپیکی ایران شکستن حدنصاب و رکورد حضور المپین‌ها و ورزشکاران دارای سهمیه در المپیک را که در دولت تدبیر و امید شاهد آن بودیم به مقام معظم رهبری، دولتمردان و مسئولان عالی رتبه ورزش کشور از صمیم قلب تبریک بگویم. کسب سهمیه المپیک و افتخار نمایندگی ورزش ایران در پیکارهای المپیک ریو به عنوان مهم ترین و معتبرترین رویداد ورزشی جهان افتخار بزرگی است که صدالبته با تحمل سختی‌ها، مرارت‌ها و پایمردی‌های همه عزیزان المپیکی حاصل شد.

ما ورزشکاران المپیکی ایران اسلامی چشم امید به یاری شما دولتمردان دوخته‌ایم تا با تداوم و استمرار این حمایت‌ها و همراهی‌هایتان آماده و مهیای خلق حماسه‌ای دیگر در ریو 2016 شویم و با کسب نتیجه‌ای درخشان و مدال‌های رنگارنگ خنده را بر لبان آحاد جامعه بیاوریم و پیام‌آور موفقیت‌های دولت تدبیر و امید در عرصه نخست ورزش جهان باشیم تا یک بار دیگر پرچم و سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران در آسمان ریو را به اهتزاز درآوریم که قطعا هرچه امروز بکاریم در آینده‌ای نزدیک در المپیک درو خواهیم کرد.

آقایان و خانم‌ها، دولتمردان عزیز چشم امید ورزشکاران المپیکی ایران امروز به دستان یاری‌گر و حامی شما دوخته شده است.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «درخواست‌های ورزشکاران المپیکی ایران از دولت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات