لوزانو: شروع خوبی بود / سانتیلی: باید جبران کنیم

سرمربیان دو تیم ایران و استرلیا پس از پایان بازی در مورد نمایش تیم شان صحبت کردند.تیم ملی ایران 3-0 استرالیا را شکست داده و همین سبب شده بود که لوزانو بسیار راضی باشد و البته سانتیلی بسیار ناراضی . 
به گزارش عصرایران ، نتیجه این بازی از آن جهت اهمیت زیادی داشت که به نظر می رسید برنده این بازی جواز حضور در مسابقات المپیک را پیدا کند. استرالیا در سال های گذشته به عنوان تیم اول آسیا به المپیک رفته و همین سبب می شد دیدار دوتیم حساس باشد. 
تیم ملی والیبال ایران اما با شایستگی بازی را پیروز شد. لوزانو در مورد نمایش تیمش گفته:«خوشحالم که کم اشتباه بودیم و باید بگویم پیروزی در شروع یک تورنمنت بسیار خوب است.
سرمربی آرژانتینی انگار از نمایش منظم تیم اش هم بسیار راضی است:« من خیلی برای این پیروزی و نتیجه بدست آمده خوشحال هستم. ما در حمله و کنترل خطا بسیار خوب کار کردیم. پیروزی در نخستین بازی تورنمنت بسیار خوب است.»
بازی مهم ایران و استرالیا و شانستیم ملی که برای صعود بسیار زیاد است:« این یک بازی خاص بود زیرا هر دو تیم شناخت بسیار خوبی از هم داشتند. ما سال گذشته مقابل استرالیا شکست خورده بودیم و حالا خوشحالم که این تیم را شکست دادیم. ما آنالیز بسیار خوبی از تیم استرالیا داشتیم و به خوبی توانستیم نقاط ضعف تیم را شناسایی کنیم.  از زمانی که هدایت تیم ایران را در دست گرفته ام، به سختی کار کردیم بویژه روی کاهش خطا و اشتباه ها برنامه داشتیم.»
سرمربی استرالیا اما ازنمایش تیم اش بسیار ناراحت است.سانتیلی در مورد نتیجه گفته :«انتظار چنین نمایش ضعیفی را در شروع بازی ها نداشتم و باید نگرش خود را تغییر دهیم.
او و تیم اش تلاش خواهند کرد در بازیهای بعدی شکست سنگین را جبران کنند:«ما انتظار این بازی بد را در شروع مسابقات نداشتیم. ما در روند بازی تیمی خود دچار مشکل بودیم اما مطمئناً در شش بازی پیش رو شانس جبران خواهیم داشت. ما باید سعی کنیم تا نگرش خود را برای بازی های بعدی تغییر دهیم.»

 

[ منبع این خبر سایت عصر ایران-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «لوزانو: شروع خوبی بود / سانتیلی: باید جبران کنیم» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات