17 پرونده فساد گم شده کجا هستند؟/ افشاگری یکی از مدیران سابق ماهواره‌ای/ آمار جعلی بلای جان سینما

17 پرونده فساد گم شده کجا هستند؟/ افشاگری یکی از مدیران سابق ماهواره ای/ آمار جعلی بلای جان سینما«اخبار جذاب و مهم چه اخباری بودند؟ خبرسازان چه کسانی بودند؟ چگونه باید در کمترین زمان، ناشنیده ها را شنید؟» ؛ این ها سؤالاتی است که تابناک در نظر دارد با راه اندازی بخش تازه ای به نام «ساعت صفر» به آنها پاسخ دهد. این بخش یک بسته صوتی خبری شامل مهمترین و جذاب ترین اخبار است.

سعی بر این است در این بسته صوتی، اخباری که کمتر بیان می شوند یا اصلا بیان نمی شوند و مورد توجه قرار نمی گیرند، در بیانی تازه و در کمترین زمان و با تحلیلی متفاوت به مخاطبان ارائه شود. «تابناک» ضمن تشکر و قدردانی از همراهی همیشگی مخاطبان خود، پذیرای نظریات، اخبار، گزارش ها و پیام های صوتی مخاطبانش برای انعکاس در «ساعت صفر» خواهد بود. مخاطبان می توانند مطالب خود را به zerotime@tabnak.ir ارسال نمایند.

در دویست و سومین بسته صوتی «ساعت صفر» به موضوعات و اخبار زیر پرداخته شده است.

چرایی مدلینگهای غیرمجاز

لطفاً با اسم «مشهد» بازی نکنید!

آمار جعلی بلای جان سینما

افشاگری مدیر سابق جم از فساد این شبکه ماهواره‌ای

17 پرونده  فساد مالی کجا هستند؟


دانلود با کیفیت 256

دانلود با کیفیت 128

دانلود با کیفیت 64

[ منبع این خبر سایت تابناک-پربازدیدها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «17 پرونده فساد گم شده کجا هستند؟/ افشاگری یکی از مدیران سابق ماهواره‌ای/ آمار جعلی بلای جان سینما» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات