جدیدترین تحولات میدانی در شهرک «جوبر»

به گزارش مشرق، ارتش سوریه و رزمندگان مقاومت حزب الله در یک ماه گذشته بخش‌های زیادی از مناطق اشغال شده در حومه شرقی دمشق، پاکسازی کرده اند. «جوبر» از جمله مناطق در حومه شرقی دمشق به شمار می‌رود که همچنان تحت اشغال عناصر تروریستی است.

وجود تونل‌ها در این شهرک باعث شده اغلب درگیری‌ها در این منطقه زیرزمین باشد و آزادسازی این منطقه با پیچیدگی خاصی روبه رو شود.

در جدیدترین تحولات میدانی شهرک جوبر، نیروهای اطلاعات ارتش سوریه موفق شدند محل تجمع دهها تن از عناصر تروریستی و انبار ذخیره مهمات را در جنوب این شهرک شناسایی کنند.

به گزارش فارس، مکان شناسایی شده توسط ارتش سوریه مربوط به پایگاه سابق «احرار الشام» است و در ماه های اخیر تحت تسلط گروه تروریستی «فیلق الرحمن» قرار گرفت.

بنابراین گزارش، این مکان همچنین به عنوان بیمارستان میدانی عناصر تروریستی مورد استفاده قرار می گرفت.

پس از این رصد اطلاعاتی، نیروهای سوری اقدام به حفر تونل در این منطقه کردند تا عناصر تروریستی یک بار دیگر غافل گیر شوند.

با تکمیل شدن حفر تونل در این منطقه، نیروهای سوری اقدام به منفجر کردن آن کردند و علاوه بر هلاکت دهها تن از عناصر تروریستی، انبار سلاح و بیمارستانی میدانی تروریست ها منهدم شد.

در این عملیات همچنین تعدادی از مجتمع های تحت کنترل گروه تروریستی فیلق الرحمن نابود شد و تعدادی زیادی از تروریست ها در این منطقه مدفون شدند.

به گزارش فارس، با عملیات موفق امروز یکی از موانع بزرگ پیشروی نیروهای سوری در بخش جنوبی شهرک جوبر از میان برداشته شد.

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز-پربازدیدها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جدیدترین تحولات میدانی در شهرک «جوبر»» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات