رشوه‌گیری سفیر آمریکا از دولت پهلوی

به گزارش گروه تاریخ مشرق؛ اسناد و گزارش‌های به جای مانده از دوران پهلوی و به خصوص ساواک نشانه دهنده بسیاری از مسائلی است که می تواند جریانات رخ داده در جامعه آن روز را برای مخاطب روشن نماید. مانند آنچه که در ذیل مشاهد می نمایید:

رشوه‌گیری سفیر آمریکا از دولت پهلوی
طرفداران جبهه ملی در یکی دو روزه اخیر شهرت داده اند مقامات دولت آمریکا تازه متوجه شده اند که سفیر آمریکا از هیئت حاکمه ایران پول گرفته و اوضاع ایران را خلاف حقیقت به وزارت امور خارجه آمریکا گزارش داده و به این علت در نظر است او را تغییر داده و سفیر بی نظیر و مطمئن دیگری به ایران اعزام دارند. و علاوه می‌نمایند که فیلمی از جریان ازدحام و مراجعه مردم در جلوی قبرستان مسگر آباد که برای یافتن جنازه کسان خود مراجعه کرده بودند از طرف هواخواهان جبهه ملی تهیه و به آمریکا فرستاده اند و دکتر شایگان آنرا برای آمریکایی ها و اعضا خارجی سازمان ملل نشان داده است.

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز-پربازدیدها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رشوه‌گیری سفیر آمریکا از دولت پهلوی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات