روان‌سازی جریان خصوصی‌سازی در دستور کار است

عباس کاظم پور مدیر عملیات شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، هدف اصلی شرکت پخش فرآورده های نفتی ایران را تحویل فرآورده از مبادی اصلی و حتی از بخش‌های واردات، انتقال، انبار و عرضه به نقاط مصرف عنوان کرد.
وی تصریح کرد: برنامه‌ریزی از واحدها و ساختارها در این شرکت وجود دارد که هر استان و هر منطقه‌ نیز باید آن را اجرا نماید تمامی برنامه‌های مطرح شده و مورد انتظار، پیش‌نیاز انجام صحیح آنها است به طوری که آماده بودن نیروی انسانی هم به لحاظ اطلاع از کار و هم به لحاظ درک اهمیت کار و هم به لحاظ آموزش‌ها برای ارائه خدمات ضروری است.
کاظم پور ادامه داد: تمامی تاسیسات تجهیزات برای تحقیق این برنامه‌ها و نیز انجام اقدامات اصلاحی نسبت به نقص‌ها و مشکلات در بخش مکانیکال و امور تخلیه و بارگیری انجام می‌پذیرد. همچنین اقداماتی در جهت افزایش ظرفیت در بخش‌ تحویل انجام می گیرد.
مدیر عملیاتی شرکت بخش فرآورده‌های نفتی ایران اظهار داشت: امروز باید گردش و روان‌سازی این فرآیند به سرعت انجام دهیم یعنی به موقع فرآورده را از نفتکش تحویل و به انبار مورد نظر انتقال دهیم. با توجه به بعد مسافت باید شرایط دمایی را در انجام عملیات حفظ کرد بنابراین اقداماتی را  برای تحقق این برنامه‌ها در جهت استفاده کامل از ظرفیت‌های موجود به روز نگهداشتن امکانات و تجهیزات و رفع سریع نواقص و همچنین توسعه ظرفیت‌های فعلی در دستور کار قرار دادیم همزمان با این برنامه ها باید توجه لازم به حفظ کمیت و کیفیت فرآورده برای تحویل در نقطه نهایی داشته باشیم.
وی تاکید کرد: بنابراین انجام تمامی این فرآیندها که واژه عملیات را تداعی می‌کند مستلزم یک انضباط عملیاتی است که بتواند چرخه زنجیره را همواره هدایت کند.
کاظم پور تصریح کرد: در سال گذشته عملیات در بخش تامین سوخت اعم از هوایی و زمینی سوخت مایع، CNG، سوخت‌های نفت سفید وLPG را شرکت نفت و شرکت پخش فرآورده‌های نفتی با  قابلیت مناسب انجام می دهد.
مدیر عملیات شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران افزود: روان سازی جریان خصوصی سازی مهمترین اولویت شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در سال 95 است.
وی ادامه داد: ایجاد جذابیت، آماده سازی پیش نیازهای لازم برای برون سپاری پروژه ها و روزآمدکردن تجهیزات و فناوری در سال جاری از سوی این شرکت با جدیت بیشتری در حال پیگیری است.
مدیر عملیات شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران تاکید کرد: با توجه به شرایط حاضر، تدوین راهکارهایی برای دوران گذر به گونه ای که برون سپاری در جهت اقتصادی و فنی با بسترهایی که در جامعه وجود دارد، هماهنگ باشد، همواره از اولویتهای این بخش است.
وی، اندازه گیری اتوماتیک سطوح فرآورده‌های موجود در مخازن را یکی از اولویت‌های امسال شرکت اعلام کرد.
کاظم پور ادامه داد: ارتقای کمی و کیفی و استفاده از سیستم میترینگ و برداشت از انبار مبدا تا تحویل به جایگاهها و نقاط مصرف از جمله اولویت‌های دیگر شرکت پخش است.
انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «روان‌سازی جریان خصوصی‌سازی در دستور کار است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات