«از توریسم تا تروریسم» به چاپ سوم رسید

سید احمد حسینی شاعر در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت:یکی از مجموعه غزل متن هایم به نام «از توریسم تا تروریسم» به تازگی توسط نشر نیماژ به چاپ سوم رسیده است.

وی افزود: این کتاب به نظرم رخدادی‌ از یک واقعیت در زیست انسان قرن بیست و یکم است و فکر می کنم که «از توریسم تا تروریسم»، کتاب روایت است.

این شاعر در ادامه گفت: دلیل این که این اثر را کتاب روایت می خوانم، این است که این خود کلمات هستند که روایت را رقم می‌زنند و شاعر تنها نویسنده چیستی و چگونگی روایت است. ژاک دریدا فیلسوف فرانسوی معتقد است واژگان تنها به واژگان دیگر اشاره دارند. معنا وابسته به داننده است و نه متن، و زمانی بروز می‌یابد که مفسر با متن به گفتگو در آید. بنابراین به نظرم هیچ‌کس‌ جز کلمات، حق دخالت در روایت را ندارند.

حسینی گفت: هیچ عنصری، جزء کلمات به خوبی نمی‌تواند متن را تفسیر کند و روایت پنهان و آشکار را به جلوه درآورد و این ویژگی ای است که غزل متن های کتاب «از توریسم تا تروریسم» دارند.

 

[ منبع این خبر سایت مهر-فرهنگ می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان ««از توریسم تا تروریسم» به چاپ سوم رسید» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات