پیگیر وضعیت تحصیلی فرزندتان باشید

فرید منادی روان شناس و مشاور در گفتگو با خبرنگار حوزه جوانان و خانواده گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار داشت: به منظور پیشرفت فرزند خود در تحصیل و افزایش استعدادهایش روش های مختلفی از جمله تشویق او در انجام درست کارها و بکارگیری توانایی هایش وجود دارد. 
وی ادامه داد: صحبت کردن و بیان خواسته های خود از فرزندتان بطور واضح و روشن و همچنین شنیدن نظرات و نیازهای او یکی دیگر از راه های پیشرفت کودک در امور تحصیلی است. 
منادی گفت: بکارگیری شیوه های کنترل رفتار فرزند از جمله ایجاد جدول برای فعالیت های روزانه او، نادیده گرفتن رفتارهای نامطلوب، تشویق برای انجام کارهای مطلوب و همچنین دوری از سرزنش وی در هنگام انجام اشتباه در پیشرفت توانایی کودک در امور درسی نقش مهمی دارد. 
این روان شناس در پایان تصریح کرد: تماس با مدرسه و مربیان فرزندتان و پیگیری مسائل مربوط به وضعیت تحصیلی وی به صورت منظم همچنین طراحی و برنامه ریزی در خصوص پیشرفت وی در امور درسی، نقش بزرگی در افزایش توانایی کودک و پیشرفت تحصیلی او دارد. 
انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پیگیر وضعیت تحصیلی فرزندتان باشید» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات