توسعه مراکز یادگیری محلی برای سوادآموزان

علی باقرزاده رییس سازمان نهضت سوادآموزی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان ،در خصوص برنامه‌های جدید این سازمان در سال تحصیلی جدید گفت: مراکز یادگیری محلی در سراسر کشور برای سوادآموزان تدارک دیده شده است.
وی ادامه داد: این مراکز اکثر مناطق کشور را تحت پوشش قرار داده و تعداد آنها اکنون قریب به 420 مرکز برآورد شده است.
رییس سازمان نهضت سوادآموزی عنوان کرد: باتوجه به اهمیتی که این مراکز در جهت سوادآموزی دارند به همین جهت در ساختار مدارس مراکز یادگیری محلی، به عنوان یک واحد آموزشی مجزا منظور شده است.
باقرزاده بیان کرد: بنابر دستور وزیر آموزش و پرورش بایستی در هر مرکز یادگیری محلی، یک مدیر رسمی از منابع آموزش و پرورش وجود داشته باشد.
وی اظهار کرد: علاوه بر ساماندهی وضعیت این مراکز از لحاظ نیروی انسانی و فضای آموزشی، تخصیص اعتبارات از سوی وزرات آموزش و پرورش نیز در دستور کار قرار دارد.
رییس سازمان نهضت سوادآموزی بیان کرد: اکنون راه‌اندازی و ساماندهی مراحل مختلف مراکز یادگیری محلی در حال بررسی است و در آینده‌ای نزدیک، صدور مجوز برای این مراکز انجام می‌شود.
 انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «توسعه مراکز یادگیری محلی برای سوادآموزان» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات