جشن دانش آموختگی بیش از 140 دانشجو دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان برگزار شد

به گزارش خبرنگار ایرنا، معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان دوشنبه شب در این مراسم ضمن تبریک به دانشجویان فارغ التحصیل، اظهار داشت: جشن دانش آموختگی دانشجویان عنوان و اصطلاح مرسومی است که بر این نوع مراسم گذاشته اند اما در واقع در آموزه های دینی و همچنین فرهنگ دانش ورزی، امری به نام فراغت از تحصیل معنا ندارد.
دکتر علیرضا سبحانی بیان داشت: ما امروز شاهد به ثمر نشستن بخشی از تلاش های انجام شده در این زمینه به شکل جشن فارغ التحصیلی دانش آموختگان هستیم.
وی خطاب به دانش آموختگان اظهار کرد: سفارش و توصیه های بنده به دانش آموختگان این است که باید همواره به دنبال کسب و تحصیل دانش باشند و با همت و ارتباط صمیمی تر همراه با تلاش و کوشش بیشتر برای برداشتن گام های بلند مصمم تر شوند.
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: امیدواریم با بهره گیری از آموخته های چندین ساله خود و با توکل بر خدا ، موجبات ترقی خود و پیشرفت کشور عزیزمان را فراهم کنید .
در حال حاضر بیش از سه هزار دانشجو در شش دانشکده پزشکی، داروسازی، پیراپزشکی، دندانپزشکی، بهداشت محیط و پرستاری در دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان تحصیل می کنند.
7198/6048

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جشن دانش آموختگی بیش از 140 دانشجو دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان برگزار شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات