تصویر «شجریان» در صفحه نخست کیهان!

روزنامه كيهان در انتقاد از راه افتادن جو رسانه اي براي پخش ربناي شجريان عكس هاي يادگاری برخی بازیگران قبل از انقلاب سینمای ایران با شجريان را در صفحه اول خود منتشر كرده است. برترین ها: روزنامه كيهان در انتقاد از راه افتادن جو رسانه اي براي پخش ربناي شجريان عكس هاي يادگاری برخی بازیگران قبل از انقلاب سینمای ایران با شجريان را در صفحه اول خود منتشر كرده است.

روزنامه کیهان در بخشی از مطلب خود با عنوان «فراموشی‌ وعده‌ها در پیچ و خم حاشیه‌ها» نوشت: «همه اندوهگینند! از اینکه صدای ملکوتی و نوستالژیک و ملکوتی او مهمان‌سفره‌های افطار مردم نیست، غم بزرگی روح و جانشان را می‌خراشد! مدیر یک شبکه تلویزیونی، از امید و آرزوی خود در قالب احتمال پخش ربنا می‌گوید، روزنامه دولت، بیت‌المال را صرف طراحی پوستر رنگی شجریان و مصاحبه مفصل با او می‌کند.

خلاصه به نظر می‌رسد ماه رمضان امسال ایرانیان، مشکلی ندارند، غمی ندارند، سفره‌های افطارشان به راه است، نانشان گرم است و آبشان سرد، دل‌هایشان روشن است و تنها یک غم بزرگ، همه را مکدر کرده و آن نشنیدن صدای استاد آواز ایران است که معنویت را به خانه‌هایشان بیاورد! اندکی آن سوتر، تصاویر استاد در آغوش زنان و دختران جوان و اجنبی، روی دیوار اتاق و توی گوشی‌های مردم، تصویر مهوع و سخیفی از معنویت استاد را به صورت مخاطب می‌زند!

17 ساعت روزه‌داری برای افطار با صدای کسی که رسما به فسق خود افتخار می‌کند و چه آرزوی موهومی برای کسب معنویت از صاحب این صدا!

تصویر «شجریان» در صفحه نخست کیهان!

[ منبع این خبر سایت برترین ها- فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تصویر «شجریان» در صفحه نخست کیهان!» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات