مرد،گوشی همسرش را هک کرد و برای او پیامهای تهدیدآمیز فرستاد

مرد،گوشی همسرش را هک کرد و برای او پیامهای تهدیدآمیز فرستاد جامعه > حوادث - همشهری نوشت:زن جوان تصورش را نمی‌کرد فردی که گوشی او را هک کرده و مدام برایش پیام‌های تهدیدآمیز می‌فرستاد شوهرش بوده است.

اين زن كه مدتي بود پيام‌هاي عجيب و غريب و تهديد آميز دريافت مي‌كرد، وقتي مطمئن شد كه فرد ناشناسي گوشي او را هك كرده و از اين طريق به تمامي اطلاعات و چت‌هاي تلگرامي او دست پيدا كرده است، راهي پليس فتاي مشهد شد و از مأموران براي شناسايي هكر گوشي‌اش كمك خواست.

با شكايت اين زن تحقيقات پليس آغاز شد و آنها در بررسي‌هاي تخصصي توانستند هكر گوشي زن جوان را شناسايي كنند. او كسي نبود جز شوهر اين زن كه مخفيانه گوشي همسرش را برداشته و توانسته بود با هك كردن تلگرام او، يك نسخه از آن را روي لپ‌تاپ خود نصب كرده و از اين طريق چت‌هاي تلگرامي همسرش را كنترل كند.

اين مرد پس از حضور در اداره پليس به جرم خود اعتراف كرد و گفت: مدتي قبل در يك پروژه سرمايه‌گذاري كردم اما به جاي اينكه سود كنم، با ضرر زيادي روبه‌رو شدم طوري كه مجبور شدم براي پاس كردن چك‌هايي كه داده بودم، چند شيفت كار كنم و وقتي به خانه مي‌رسيدم، كاملا خسته بودم.

او ادامه داد: هر شب كه از سر كار به خانه برمي‌گشتم، مي‌ديدم كه همسرم با گوشي‌اش سرگرم است. هر وقت مي‌پرسيدم چه‌كار مي‌كند مي‌گفت كه با دوستانش در تلگرام چت مي‌كند. با اين حال احساس مي‌كردم كه رفتارش نسبت به من سرد شده است و از همان زمان بود كه به او مشكوك شدم.

در نهايت تصميم گرفتم براي اينكه از كارهاي همسرم سردرآورم، تلگرامش را هك و يك نسخه از آن را روي لپ‌تاپم نصب كنم. مخفيانه اين كار را انجام دادم و او را زيرنظر گرفتم و متوجه شدم كه در گروه‌هايي كه دوستان و همكارانش عضو هستند فعاليت دارد. پس از آن براي اينكه بيشتر به من توجه كند، گاهي برايش پيام‌هاي تهديدآميز مي‌فرستادم تا بي‌خيال تلگرام شود و به من توجه كند اما او شكايت كرد و رازم فاش شد.

اظهارات اين مرد در حالي بيان مي‌شد كه همسرش كه از اين ماجرا شوكه شده بود حاضر نشد رضايت دهد و گفت كه مي‌خواهد دادگاه به شكايتش رسيدگي كند. به گفته سرهنگ جهانشيري، رئيس پليس فتاي خراسان رضوي، با صدور قرار قانوني براي مرد جوان، اين پرونده براي تحقيقات نهايي در اختيار مرجع قضايي قرار گرفت.

 

17302

کلید واژه ها: هکرها -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مرد،گوشی همسرش را هک کرد و برای او پیامهای تهدیدآمیز فرستاد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات