فراخوان شهرداری تهران برای رسیدگی به مشکلات مردم درمساجد/ اقشار نیازمند رابرای دریافت کمک معرفی کنید

فراخوان شهرداری تهران برای رسیدگی به مشکلات مردم درمساجد/ اقشار نیازمند رابرای دریافت کمک معرفی کنید جامعه > مشکلات مردم - همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان شهردار منطقه ۶ به صورت روزانه به مساجد سطح محلات منطقه مراجعه و به مشکلات مردم و مساجد رسیدگی می کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، عظیم بابایی، شهردار منطقه 6 در نشست مدیریت شهری منطقه با دبیران شورایاریهای محلات این منطقه گفت: مدیریت شهری منطقه 6 در ایام ماه رمضان به مساجد سطح محلات منطقه مراجعه و پس از اقامه نماز ظهر و عصر به مشکلات مردم و مساجد رسیدگی می کند.
شهردار منطقه 6 با اشاره به شناسایی اقشار نیازمند منطقه از دبیران شورایاری محلات خواست تا شهرداری را در شناسایی اقشار آسیب پذیر سلیم النفس کمک کنند تا بسته های حمایتی ماه رمضان در اختیار آنان نیز قرار گیرد.
او با اشاره به اولویت شهرداری تهران در توجه به قشر محروم و آسیب پذیر گفت : بخش عمده ای از این مسئله به شورایاری های محلات برمی گردد که در این رابطه تا کنون 75 هزار نفر شناسایی شده اند.
او با اشاره به اتمام پروژه های جاری منطقه 6 در سال 95 گفت: اتمام این پروژه ها در حالی صورت می گیرد که در کشور در شرایط کمبود بودجه را شاهدیم.
بابایی همچنین افزایش مجموعه های ورزشی، تفریحی، فرهنگی، علمی، ایجاد پیاده رو ها، ایجاد سرای محله، همراه سرا برای همراهان بیماران و.. را از اولویت ها و برنامه های در دست اقدام برشمرد.

 

45231

 

کلید واژه ها: مشکلات خوانندگان - شهرداری تهران -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فراخوان شهرداری تهران برای رسیدگی به مشکلات مردم درمساجد/ اقشار نیازمند رابرای دریافت کمک معرفی کنید» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات