شعبه ای از پژوهشگاه رویان در لرستان ایجاد می شود

نادر علی دهقانی الوار روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: در راستای اجرای برنامه های اقتصاد مقاومتی چهار طرح در جهاد دانشگاهی این استان اجرا خواهد شد که ایجاد شعبه پژوهشگاه رویان یکی از این طرح ها است.
وی بیان کرد : پژوهشگاه رویان یکی از مراکز تحقیقاتی مهم کشور است که در برخی از استان ها دارای دفتر است.
به گفته وی محور فعالیت شعبه استان لرستان در زمینه درمانی و تحقیقاتی خواهد بود.
دهقانی گفت : این شعبه مورد حمایت جهاد دانشگاهی قرار دارد و حدود شش میلیاردر ریال تجهیزات مورد نیاز این مرکز با کمک جهاد دانشگاهی کشور تامین می شود.
وی بیان کرد : ایجاد شعبه پژوهشگاه رویان در استان نیازمند فضایی با پنج هزار متر مربع جهت ساخت مرکز درمانی و هتلینگ و مرکز تحقیقاتی است .
وی همچنین گفت : راه اندازی پنج شرکت دانش بنیان ، مرکز فرآوری گیاهان دارویی و راه اندازی مرکز توانمندسازی و آموزش کوهدشت از دیگر طرح های اقتصاد مقاومتی جهاد دانشگاهی استان هستند.
7274/6060

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شعبه ای از پژوهشگاه رویان در لرستان ایجاد می شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات