۱۲۰ روحانی و مبلغ به نقاط مختلف شهرستان ورامین اعزام شدند

حجت الاسلام رضا غلامی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به افزایش حضور مردم در اماکن مذهبی و دینی در ایام ماه مبارک رمضان اظهار داشت: ایام ماه مبارک رمضان بهترین فرصت برای تبیین اندیشه های دینی و مذهبی است.

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ورامین افزود: سازمان تبلیغات اسلامی بر اساس رسالتی که بر روی دوش خود احساس می کند، ساماندهی و اعزام مبلغین و روحانیون به روستاها و مناطق مختلف را در دستور کار قرار داده است.

وی ادامه داد: در این میان از مدت ها قبل، برنامه ریزی برای اعزام مبلغ و روحانی به مناطق مختلف شهرستان ورامین در دستور کار اداره تبلیغات اسلامی قرار گرفت.

غلامی اضافه کرد: در این راستا مبلغین بومی و مستقر در کنار روحانیون طرح هجرت و اعزامی از شهر قم در ایام ماه مبارک رمضان در میان مردم و نمازگزاران ورامینی حاضر می شوند.

رییس اداره تبلیغات اسلامی ورامین عنوان کرد:۱۲۰ روحانی و مبلغ بومی و اعزامی از شهر قم در ایام ماه مبارک رمضان به نقاط مختلف شهرستان ورامین اعزام شدند که این آمار قابل افزایش است.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «۱۲۰ روحانی و مبلغ به نقاط مختلف شهرستان ورامین اعزام شدند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات