بهره برداری از خوابگاه دانش آموزی ملارد در دستور کار است

محمد قادری تفرشی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به حضور جمعیت انبوه و متکثر دانش آموزی در شهرستان ملارد عنوان کرد:مهاجرپذیری و تنوع بافت جمعیتی در این منطقه، لزوم تأمین امکانات رفاهی برای دانش آموزان این منطقه را بیش از پیش  ضروری ساخته است.

مدیر آموزش و پرورش ملارد عنوان کرد:بر اساس برآوردهای انجام شده و با عنایت به شرایط موجود، پیش بینی احداث خوابگاه دانش آموزی در این شهرستان ضروری به نظر می رسد.

وی افزود:با عنایت به تدابیر طراحی شده، در نظر داریم نسبت به راه اندازی خوابگاه دانش آموزی در مدرسه المپیک ۲۰۲۰ اقدامات لازم را عملیاتی کنیم.

قادری تفرشی گفت:مقرر است در سال ۹۶-۹۵، خوابگاه دانش آموزی به عنوان محلی برای  اسکان دانش آموزان در مجموعه ورزشی شهید ثمری به بهره برداری برسد.

اتمام پروژه های نیمه تمام با جدیت پیگیری می شود

مدیر آموزش و پرورش ملارد در تشریح عمده ترین دستورکار این مجموعه در سال جاری عنوان کرد:یکی از دغدغه های جدی ما در این شهرستان به محدودیت فضاهای آموزشی و سرانه مرتبط با آن معطوف می شود.

وی افزود:در چنین شرایطی، افتتاح و بهره برداری از پروژه های نیمه تمام در صدر برنامه های عمرانی و آموزشی این شهرستان قرار دارد.

قادری تفرشی یادآور شد:پنج پروژه نیمه تمام با مشارکت خیرین مدرسه ساز در اولویت قرار دارد که امیدواریم با بهره برداری از آن بخشی از نیازهای موجود مرتفع شود.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بهره برداری از خوابگاه دانش آموزی ملارد در دستور کار است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات