درگیری های منجر به ضرب و جرح در کشور کاهش یافته است

احمد شجاعی در گفت و گو  با خبرنگار مهر در خصوص وضعیت کمی و آمار درگیری های منجر به ضرب و جرح در کشور اظهار داشت:به طور طبیعی هر ماه آمار مرتبط با این موضوع احصا و به مراجع ذیربط ارسال می شود.

وی افزود:ارزیابی های انجام شده از میزان درگیری های سال ۹۴، موید کاهش ضرب و جرح در مقایسه با سال ۹۳ است که این کاهش امیدوار کننده به نظر می رسد.

رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور در خصوص تدابیر و تمهیدات دستگاه قضا برای کاهش هر چه بیشتر این پدیده عنوان کرد:در این بخش، موضوع پیشگیری از جرم، اصل حائز اهمیتی است که از سوی قوه قضائیه به صورت جدی در دستور کار قرار دارد و حتی معاونتی تخصصی نیز در این خصوص موسوم به معاونت پیشگیری از جرایم تشکیل شده است.

شجاعی در ارتباط باساعات فعالیت مراکز پزشکی قانونی در شهرستان ها گفت:برای ارائه خدمات و پاسخگویی به مطالبات مردمی بعد از ساعات اداری، نیروهای شیفت و جایگزین خدمات مورد نظر را تأمین می کنند.

وی یادآور شد:در دیگر ساعات شبانه روز نیز که ارائه خدمات در خارج از ساعات اداری قابل تعریف است، مسئولان ذیربط بصورت ON CALL در دسترس هستند و در صورت لزوم امور پیگیری خواهد شد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «درگیری های منجر به ضرب و جرح در کشور کاهش یافته است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات