تکمیل بیمارستان ازاصلی ترین برنامه دولت در شهرستان قدس است

محسن ضرغام در گفت وگو با خبرنگار مهر، با اشاره به تلاش دولت برای تقویت زیرساخت های عمرانی و بهداشتی، درمانی در شهرستان قدس اظهار داشت:زوایای برنامه های تنظیم و طراحی شده برای تحقق توسعه پایدار در این منطقه در ابعاد گوناگون قابل تعریف و بررسی است.

فرماندار قدس عنوان کرد:تلاش می کنیمکمیت و کیفیت را به عنوان دو شاخصه اصلی در پروژه های عمرانی مد نظر قرار دهیم که با عنایت به نیازسنجی ها و اولویت بندی هایی که منظور می شود به تدریج و طبق زمان بندی تعریف شده، پیگیری و عملیاتی خواهد شد.

ضرغام گفت:تکمیل بیمارستان و توسعه محورها مواصلاتی به ترتیب برای ارائه خدمات درمانی مطلوب و تسهیل روند تردد از اولویت های اساسی ما در این شهرستان به شمار می رود.

وی افزود:بر اساس بررسی های انجام شده، یکی از اصلی ترین مطالبات مردم در حوزه عمرانی به پروژه ورودی شهرستان قدس معطوف می شود که بنا به دلایلی بعد از گذشت سال ها، همچنان بهره برداری ۱۰۰ درصدی و تکمیل نهایی آن حاصل نشده که تلاش می کنیم با جدیت تمام، افتتاح آن را در دستور کار قرار دهیم.

ضرغام گفت:یکی دیگر از دغدغه های مردم در این شهرستان، مشمول اسناد املاک می شود که با عنایت به اوقافی بودن آن، ضرورت تعیین تکلیف آن در صدر برنامه های تعریف شده مجموعه فرمانداری قرار دارد و امیدواریم با هم افزایی و تعامل سازنده، موانع پیش رو در این حوزه رفع و هموار شود.

وی در خاتمه یادآور شد:محور های اصلی فعالیت ها و برنامه های ما در این شهرستان به تأمین منویات مقام معظم رهبری، تحقق سیاست های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و حصول اهداف و برنامه های دولت تدبیر و امید باز می گردد که با اتکا به ظرفیت های بالقوه موجود در این خطه از غرب استان تهران، عملیاتی خواهد شد.

 

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تکمیل بیمارستان ازاصلی ترین برنامه دولت در شهرستان قدس است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات