طراحی بانک اطلاعات ایرانیان/ ایجاد پنجره واحد سلامت

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدرضا کاویانی گفت: الکترونیکی کردن استعلامات، اجرای پروژه تجمیع اطلاعات وزارت تعاون، کار و رفاه، اجرای پروژه سامانه جامع معاونت روابط کار و اشتغال، ارائه خدمات الکترونیکی به شهروندان، واگذاری ۳ خدمت به دفاتر پیشخوان دولت و پیاده سازی ۶ سامانه الکترونیکی و ...  از دیگر برنامه های اجرایی سال ۹۵ در راستای دولت الکترونیک است.

مشاور وزیر کار با تاکید بر اینکه توسعه خدمات در قالب پنجره واحد از برنامه های تحقق دولت الکترونیک سال ۹۵ است، از طراحی پنجره واحد بیمه سلامت الکترونیک در سال ۹۴ خبر داد. کاویانی تهیه سند راهبردی توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات، تشکیل کارگروه توسعه خدمات دولت الکترونیک، طراحی پنجره واحد بیمه سلامت الکترونیک که شامل مزایایی از قبیل تجمیع بیمه ها درفضای مجازی، حذف دفترچه بیمه پایه درمان، استحقاق درمان و الکترونیکی شدن ارجاع های درمان را از برنامه های این مرکز در حوزه دولت الکترونیک در سال ۹۴ برشمرد.

وی، تحلیل و طراحی بانک اطلاعات ایرانیان، انعقاد تفاهم نامه با سازمان تامین اجتماعی در راستای تبادل داده و اطلاعات، تهیه سامانه های الکترونیکی مورد درخواست معاونت ها و ... را از دیگر برنامه های حوزه عملکرد دولت الکترونیک در سال ۹۴ برشمرد.

مشاور وزیر و رئیس مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری وزارت تعاون، کار و رفاه همچنین عملکرد مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حوزه دولت الکترونیک سال ۹۴ بر اساس برنامه اصلاح نظام اداری را تشریح کرد.

[ منبع این خبر سایت مهر-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «طراحی بانک اطلاعات ایرانیان/ ایجاد پنجره واحد سلامت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات