شهرداری اردبیل از توسعه ورزش همگانی در محلات اردبیل حمایت می‌کند

شهردار اردبیل شهردار اردبیل گفت: به منظور توسعه ورزش همگانی در محلات شهر اردبیل، شهرداری اردبیل از سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در راستای احداث مرکز ورزشی حمایت می‌کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، حمید لطف‌اللهیان شامگاه دوشنبه در جلسه رسمی شورای شهر اردبیل اظهار داشت: شهرداری اردبیل به منظور گرایش نوجوانان و جوانان به ورزش همگانی در محلات استان اردبیل، از سرمایه‌گذاری و مشارکت بخش خصوصی با شهرداری به موجب احداث مراکز ورزشی در شهر حمایت می‌کند که در این راستا یک مرکز ورزشی در شهرک زرناس و پشت ساختمان مدیریت بحران استان اردبیل احداث می‌شود.

وی گفت: احداث این گونه مراکز زمینه را برای توسعه ورزش همگانی در محلات اردبیل فراهم می‌کند که کل مساحت مجموعه در نظرگرفته شده 7 هکتار است که 3 هزار متر مربع برای احداث زمین ورزشی اختصاص یافته و مابقی به صورت فضای سبز و پارک در برای استفاده از اختیار همشهریان قرار می‌گیرد.

شهردار اردبیل افزود: این مجموعه ورزشی برای تمامی رده‌های سنی قابل استفاده خواهد بود که این مجموعه با سرمایه‌گذاری بیش از 5 میلیارد ریالی بخش خصوصی به صورت مشارکتی با شهرداری اردبیل خواهد بود که بعد از گذتش 10 سال این مجموعه به شهرداری واگذار می‌شود که در راستای غنی سازی اوقات فراغت بسیار موثر خواهد بود.

حسین افسانه، عضو شورای شهر اردبیل در ادامه این جلسه تصریح کرد:‌ ایجاد مراکز و زمین‌های ورزشی برای گرایش جوانان شهر به ورزش بسیار حائز اهمیت بوده و هر چه قدر احداث این مراکز در محلات شهر افزایش یابد قطعا شاهد کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه خواهیم بود.

وی بیان کرد: حمایت از سرمایه‌گذاری بخش خصوصی یکی از اولویت‌های شورا  و شهرداری اردبیل است که امیدواریم استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در احداث مراکز ورزشی در اردبیل افزایش یابد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شهرداری اردبیل از توسعه ورزش همگانی در محلات اردبیل حمایت می‌کند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات