فعالان و حامیان محیط زیست دشتستان تجلیل شدند

به گزار ش ایرنا، فرماندار دشتستان در این همایش ضمن تقدیر از فعالان عرصه محیط زیست اظهارداشت: توسعه تنها بر مبنای اقتصاد نیست بلکه توسعه پایدار همه ابعاد فرهنگی، سیاسی و اجتماعی را شامل می شود.
ارسلان زارع افزود: امروز همه کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته، بدنبال توسعه پایدار هستند تا نیازهای نسل کنونی را بدون اینکه منافع نسلهای آینده را به خطر اندازد، تامین کنند.
وی اضافه کرد: در این ارتباط این مقوله با تقدم محیط زیست و منابع آبی در همه برنامه ریزی ها مد نظر است و باید وجه غالب دیدگاهها در برنامه ریزی های اقتصادی باشد.
زارع با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه 'بشر امانتدار نعمت الهی (طبیعت) برای نسلهای بعدی است' ادامه داد: حفظ محیط زیست و ارکان آن مهم است.
وی گفت: دولت تدبیر و امید نیز با فعال کردن شورای عالی حفاظت از محیط زیست اهتمام جدی در این زمینه دارد.
فرماندار دشتستان با تاکید بر نیاز همگان به توسعه پایدار اظهارکرد: امروز با گسترش فعالیتهای اقتصادی و اینکه ممکن است باعث تخریب محیط زیست و اکوسیستم و منابع طبیعی شود، دقت نظر و کار کارشناسانه در این حوزه بسیار ضروری است.
در این همایش از 27فعال و حامی محیط زیست و محیط بانان دشتستان تجلیل شد.
7213/6043

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فعالان و حامیان محیط زیست دشتستان تجلیل شدند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات