ادامه اعتراض بازاریان تهران برای پیاده راه سازی در محدوده پامنار/ بی توجهی شهرداری به تبعات اجتماعی

ادامه اعتراض بازاریان تهران برای پیاده راه سازی در محدوده پامنار/ بی توجهی شهرداری به تبعات اجتماعی جامعه > مشکلات مردم - باز هم برخی از بازاریان تهران معترضند چرا شهرداری اجازه ورود خودرو به محدوده پامنار را نمی دهد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سال گذشته، بخشی از بازار تهران در اعتراض به پیاده راه سازی در محدوده خیابان پامنار و بعد از میدان ارگ، برخی تجمعات را برگزار کرد اما امسال این تجمعات تاکنون رنگ و بویی به گستردگی اعتراض سال گذشته نداشته.
با این وجود هنوز هم برخی از بازاریان تهران معتقدند باید شهرداری حضور مردم سواره را در محدوده بازار و خیابان پامنار اجازه دهد. حتی برخی از بازاریان می گویند راه اندازی قطارهای فانتزی و ممانعت از ورود تاکسی و ون های خطی به محدوده بازار، باعث شده تا کسب و کار آنها تحت الشعاع عدم حضور پررنگ مشتریان قرار گیرد.
آنها می گویند با این کار شهرداری، به اقتصاد بازار متمرکز و بزرگ تهران، لطمه خورده است. شهرداری تهران پیش از این بارها اعلام کرده بود به سیاست پیاده راه سازی در مناطق مرکزی تهران به خصوص محدوده بازار و عودلاجان در منطقه 12 تهران ادامه خواهد داد. پیاده راه سازی در خیابان کوشک مصری و محدوده میدان مشق نیز از طرحهای موفقی بوده که شهرداری تهران اجرا کرده ولی تفاوت منطقه میدان مشق واقع در مجاورت وزارت خارجه با محدوده پرترددی مانند بازار تهران در اعتراض کسبه و ساکنان آن نمود پیدا می کند. در یک منطقه، مردم از پیاده راه سازی راضی اند و در منطقه دیگری مانند بازار و خیابان 17 شهریور، مردم معترضند چرا شهرداری بدون توجه به پیوستهای اقتصادی و اجتماعی، طرحهای پیاده راه سازی را اجرا می کند.

 

45231

 

کلید واژه ها: شهرداری تهران - بازار تهران -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ادامه اعتراض بازاریان تهران برای پیاده راه سازی در محدوده پامنار/ بی توجهی شهرداری به تبعات اجتماعی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات