توافقات جدید اشتغالی با آفریقای جنوبی/ انتقال تجارب مشترک اشتغال

به گزارش خبرگزاری مهر، علی ربیعی در حاشیه صد و پنجمین کنفرانس بین المللی کار، با خانم «اولی فنت» رئیس کنفراس و وزیر کار آفریقای جنوبی دیدار کرد. در این دیدار، وزیر کار بر گسترش مناسبات در زمینه های آی تی و انتقال تجارب در خصوص ایجاد اشتغال در بنگاه های کوچک و متوسط تاکید کرد.

همچنین در این دیدار زمینه های همکاری مشترک بین دو وزارتخانه پس از سفر رئیس جمهور آفریقای جنوبی به تهران مطرح شد. علاوه بر این، به تبادل مربی در زمینه آموزش های فنی و حرفه ای به خصوص فناوری های بالا با تاکید بر آی تی همچنین گسترش مشاغل و کارآفرینی و تجارب دو کشور در ایجاد اشتغال در بنگاه های کوچک و متوسط و نیز برنامه های توسعه کارآفرینی اشاره شد.

همچنین زمینه همکاری مشترک صندوق های تامین اجتماعی جمهوری اسلامی ایران با صندوق های آفریقای جنوبی مورد تاکید قرار گرفت و مقرر شد در سفر آتی وزیر کار آفریقای جنوبی به تهران، تفاهم نامه مشترک در این زمینه به امضای دو طرف برسد.

[ منبع این خبر سایت مهر-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «توافقات جدید اشتغالی با آفریقای جنوبی/ انتقال تجارب مشترک اشتغال» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات