قاچاق کالا در اردوی دانش آموزان مناطق مرزی آسیب شناسی می شود

علی اکبرزاده در گفتگو با خبرنگار مهر از برگزاری اردوی ویژه دانش آموزان مناطق مرزی خبر داد و گفت: اردوگاه شهید باهنر تهران از ۲۱ تیرماه میزبان ۱۲۰۰ دانش آموز دختر و پسر از مناطق مرزی می شود.

 وی افزود:این اردوهای سه روزه برای دانش آموزان مناطق مرزی برگزار می شود و اردوی دختران و پسران مجزا از یکدیگر است. در این اردوها دانش آموزان ۱۷ استان کشور شرکت می کنند.

مدیرکل فرهنگی و هنری وزیر آموزش و پرورش با اشاره به برگزاری کارگاه های آموزشی ویژه دانش آموزان مناطق مرزی گفت:  دانش آموزان مرزی ما در هجوم فرهنگی بیشتر قرار دارند و قاچاق کالا نیز در مناطق مرزی بیشتر صورت می گیرد به این دلیل از اساتید متخصص دعوت می کنیم تا این مسایل را برای دانش آموزان آسیب شناسی کنند و به آنان آگاهی دهند.

مدیرکل فرهنگی و هنری وزیر آموزش و پرورش یادآور شد:  توجه به تولید ملی و اجناس داخلی نیز یکی از مباحثی است که در این کارگاه ها مطرح می شود.

اکبرزاده بیان کرد: فرایند اجتماعی نیز در این اردو ها اتفاق می افتد و افراد از مناطق مختلف با یکدیگر آشنا می شوند و اجتماعی از فرهنگ های مختلف مناطق مرزی به وجود می آید.

وی یادآور شد: نمایشگاهی از تولیدات دانش آموزان مناطق مرزی نیز در اردوگاه شهید باهنر نیز برپا خواهیم کرد.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «قاچاق کالا در اردوی دانش آموزان مناطق مرزی آسیب شناسی می شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات