آیین نامه آموزشی دوره متوسطه بازنگری شد

مهدی نوید ادهم در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به جلسه روز گذشته شورای عالی آموزش و پرورش گفت:  در این جلسه کارگاه های کارآفرینی و آیین نامه آموزشی دوره متوسطه بررسی شد.

وی افزود: با توجه به  تغییر ساختار آموزشی آیین نامه آموزشی دوره متوسطه مورد بازنگری قرار گرفت. تعداد واحدها و ساعات دوره متوسطه اصلاح شد.

دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش تصریح کرد:همچنین؛ ساعات درس دانش آموزان پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم در رشته نظری ۱۰۵ ساعت و در شاخه فنی حرفه ای و کاردانش ۱۲۰ ساعت می شود.

وی ادامه داد: هر واحد درسی فنی و حرفه ای و کاردانش معادل ۱.۵ تا ۴ ساعت آموزش است که سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی باید جدول آن را تدوین کند.

دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش یاد آور شد: دانش آموزان پایه یازدهم شاخه کار و دانش درس کار آموزی را در تابستان می گذرانند و دانش آموزان پایه دوازدهم همین شاخه دوره کار آموزی را طول سال تحصیلی خواهند داشت.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آیین نامه آموزشی دوره متوسطه بازنگری شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات