اجرای پروژه بی‌توجه به برنامه زمانی کیفی نیست

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا سلیمانی شامگاه دوشنبه در نطق پیش از دستور جلسه شورای شهر اردبیل تصریح کرد: بازدید از پروژه های شهرداری اردبیل نشان داد که متاسفانه به زمان بندی پروژه ها توجه نمی شود.

وی افزود: این در حالی است که هر پروژه متناسب با حجم کاری و سرمایه گذاری خود نرم افزار زمان بندی خاصی را می طلبد.

رئیس کمیسیون عمرانی و فنی شورای اسلامی شهر اردبیل با تاکید به اینکه نمونه پروژه بی توجه به زمان بندی پل قدس است، ادامه داد: این پروژه بی توجه به برنامه زمان بندی اجرا شده و هر چند در اسناد مناقصه زمان بندی دارد اما برخوردار از زمان بندی تفضیلی نیست.

به گفته سلیمانی این پروژه نمی تواند در موعد مقرر به اتمام برسد و اگر تکمیل شود نیز فاقد کیفیت لازم خواهد بود.

وی با تاکید به اینکه مجموعه و سازمانی مانند شهرداری باید با سیستم کار کند و در هر دو بخش فرهنگی و فنی و اجرایی گام بردارد، متذکر شد: توجه به بخش فرهنگی و غفلت از بخش فنی آسیب زا است.

عضو شورای اسلامی شهر اردبیل تصریح کرد: در شهرهای پیشرفته که به موضوع فرهنگ تمرکز می شود از نیازهای فنی و مادی بی نیاز شده اند و در ادامه برای تحقق عناصر معنوی تلاش می کنند.

سلیمانی به ضرورت توجه مجموعه شهرداری به برنامه تدوین شده در سال جاری تاکید و اضافه کرد: به دلیل محدودیت های فصل کاری لازم است پروژه ها آغاز شود.

وی افزود: مهندسی ارزش و مدیریت کیفیت حتی در دوره شهردار سابق نیز درخواست شد اما همچنان مورد بی توجهی است و این در حالی است که پروژه بدون کیفیت پروژه موفق محسوب نمی شود.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اجرای پروژه بی‌توجه به برنامه زمانی کیفی نیست» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات