تصادفات منجر به فوت در استان ایلام کاهش یافته است

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی استانداری ایلام، شاپور پولادی در جلسه کمیسیون ایمنی راه های استان با اشاره به اینکه گزارش پلیس راه استان درخصوص کاهش تصادفات منجر به فوت در استان جای خوشحالی دارد، اظهار داشت: کاهش تصادفات منجر به فوت در استان، نتیجه عملکرد هماهنگ مسؤلین مرتبط است.

وی با اشاره به نقش فرهنگ سازی در کاهش تصادفات، اظهار داشت: نهادینه کردن فرهنگ رانندگی صحیح، نقش بسیار حائز اهمیتی در کاهش تصادفات منجر به فوت و جرح دارد که دستگاه های فرهنگی و از جمله صدا و سیما نقش بسیاری مهمی در این زمینه می توانند ایفا کنند.

معاون هماهنگی امور عمرانی با ابراز نارضایتی از تخلیه نخاله های ساختمانی در حاشیه راهها، بر ساماندهی حمل و تخلیه نخاله ها در مکان مناسب توسط شهرداری ها تأکید کرد.

وی با انتقاد از نحوه احداث بخشی از سرعت گیرها در جاده های استان، خواستار نصب تابلو راهنمای سرعت گیر و همچنین آشکارسازی آنها جهت رؤیت مناسب آنها در شب شد.

رئیس کمیسیون ایمنی راه های استان با اشاره به لزوم رعایت استانداردها در همه امور، بر رعایت استانداردهای ایمنی راه ها تأکید کرد.

وی با اشاره به اینکه توسعه مفهومی جامع است و در اجرای طرح های توسعه ای توجه به حفظ محیط زیست و منابع طبیعی الزامی است، اظهار داشت در اجرای طرح های راهسازی به شکلی عمل شود که حداقل قطع درختان را به دنبال داشته باشد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تصادفات منجر به فوت در استان ایلام کاهش یافته است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات