راه و شهرسازی آمادگی واگذاری 500 تن قیر به گلستان شهر بجنورد را دارد

آسفالت مدیرکل دفتر فنی استانداری خراسان شمالی گفت: اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی آماده اختصاص ۵۰۰ تن قیر برای آسفالت معابر گلستان شهر بجنورد است.

یزدان عنبری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بجنورد اظهار داشت: پیش‌ازاین، هزینه‌ها و اعتبار موردنیاز برای رفع نواقص گلستان شهر بجنورد، 20 میلیارد تومان برآورد شده بود اما این رقم حتی موردتوافق شورای شهر بجنورد نیز نبوده است.

عنبری افزود: بر اساس صورت‌جلسه‌ای که تدوین شد، راه و شهرسازی رفع نواقص موجود در گلستان شهر را تعهد کرده و قرار است یا اعتبار موردنیاز را تأمین کند و یا بنیاد مسکن به‌عنوان پیمانکار، نسبت به رفع ایرادهای مزبور اقدام کند.

وی با اشاره به برآورد ریالی از رفع نواقص گلستان شهر بجنورد توسط شهرداری گفت: این رقم خارج از تعهد راه و شهرسازی بوده و آرمانی برآورد و اعلام‌شده است.

مدیرکل دفتر فنی استانداری خراسان شمالی بابیان اینکه راه و شهرسازی آمادگی دارد هرکدام از اقدامات مزبور را که شهرداری اعلام کند، انجام دهد افزود: راه و شهرسازی تأمین 500 تن قیر برای اجرای طرح آماده‌سازی و آسفالت معابر گلستان شهر را نیز قبول کرده است اما پافشاری شهردار پیشین بجنورد برای تأمین 20 میلیارد تومان، سبب ایجاد وقفه در اجرای کارها شد.

عنبری با تأکید بر اینکه راه و شهرسازی در تحویل گلستان شهر و رفع نواقص در این مجموعه مسکونی نرمش بسیار نشان داده است گفت: به نظر می‌رسد بر اساس آنچه در قرارداد عنوان‌شده، تعهد راه و شهرسازی برای رفع نواقص مزبور به بیش از پنج میلیارد نمی‌رسد.

مدیرکل دفتر فنی استانداری خراسان شمالی افزود: بر اساس اعلام شورای شهر، تحویل گلستان شهر به شهرداری بجنورد به انتخاب و صدور حکم شهردار جدید منوط شده است و راه و شهرسازی نیز هنوز بر سر تعهدات خود برای رفع ایرادها است.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «راه و شهرسازی آمادگی واگذاری 500 تن قیر به گلستان شهر بجنورد را دارد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات