پايان عصر اصلاح‌طلبي و اصولگرايي

پايگاه اطلاع‌رساني الف وابسته به احمد توكلي نماينده پيشين مجلس با انتشار يك يادداشت، طي برداشتي از سخنان رهبر معظم انقلاب در مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام مدعي پايان عصر اصلاح‌طلبي و اصولگرايي شد. به گزارش نامه نیوز، نويسنده در اين يادداشت آورده است: عصر اين دوگانه پايان يافته است چرا كه هر نوع زايش و رويش جديدي از اين دست دوگانه‌هاي كاذب، محكوم به شكست است. دوگانه‌هايي از جنس چپ و راست و امتداد آن تا اصولگرايي و اصلاح‌طلبي، ظرفيت لازم را براي ساخت يك جبهه حق تمام عيار مقابل استكبار ندارد. رهبر انقلاب از مدت‌ها پيش دوگانه‌هاي غيرواقعي را با طرح ضمني دوقطبي انقلابي- ضدانقلابي به چالش كشيدند. با اين حال در سالگرد ارتحال امام با ترسيم همراه با جزييات از اين دوقطبي اصيل، روش سياست‌ورزي در داخل و نحوه مواجهه با دشمن را تغيير و مورد بازسازي قرار دادند. نويسنده پس از ذكر پنج دليل، اينچنين نتيجه‌گيري كرده است: با اين وصف بايد به زودي شاهد شكل‌گيري تعاملات جديد سياسي و دسته‌بندي‌هاي متفاوت در حوزه سياست باشيم و صدالبته كه جريان متدين و البته انقلابي‌ترها مقدم در اين مجاهده سياسي‌اند.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پايان عصر اصلاح‌طلبي و اصولگرايي» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات