بهترین میزبانی را در رقابت‌های کاپ روئینگ داشتیم/ قایقرانی ایران جایگاه ویژه‌ای در آسیا پیدا کرده است

بهترین میزبانی را در رقابت‌های کاپ روئینگ داشتیم/ قایقرانی ایران جایگاه ویژه‌ای در آسیا پیدا کرده است
بانوی المپیکی گفت: برگزاری همچین مسابقاتی باعث خواهد شد ملی‌پوشان ما بیشتر مورد توجه قرار بگیرند و قایقرانی جایگاه بهتری در سطح آسیا و جهان پیدا خواهد کرد.
مهسا جاور، بانوی المپیکی رشته روئینگ درخصوص برگزاری رقابت‌های کاپ آسیا به میزبانی ایران و همچنین مدال طلایی که بدست آورد صحبت کرد.


 


ملی‌پوش قایقرانی ایران با اشاره به برگزاری مسابقات کاپ آسیا به میزبانی تهران اظهار داشت: رقابت‎های کاپ آسیا در بهترین شرایط به میزبانی کشور عزیزمان برگزار شد و تیم‌هایی که شرکت کرده بودند با تمام قوا و بهترین نفرات به تهران آمدند.


 


جاور ادامه داد: تیم‌های قزاقستان و اندونزی که در این مسابقات حاضر بودند از بهترین‌های آسیا هستند که در چند سال گذشته با سرمایه‌گذاری خوبی که انجام دادند پیشرفت‌های قابل ملاحظه‌ای در قایقرانی داشته‌اند. با توجه به اینکه اولین بار بود این مسابقات در اینچنین سطحی در ایران برگزار می‌شد از لحاظ کمی و کیفی به بهترین شکل این رقابت‌ها برگزار شد.


 


وی در ادامه افزود: برگزاری این نوع مسابقات می‌تواند به شکوفایی قایقرانی ایران کمک کند. همچنین حضور رییس فدراسیون جهانی روئینگ که برای اولین بار بود به ایران سفر می‌کرد و از نزدیک شاهد برگزاری این رقابت‌ها بود باعث خواهد شد که ملی‌پوشان ما بیشتر مورد توجه قرار بگیرند و قایقرانی جایگاه بهتری در سطح آسیا و جهان پیدا خواهد کرد.


 


بانوی روئینگی تیم ملی ایران خاطرنشان ساخت: از آنجا که مدت زیادی نیست که از رقابت‌های کسب سهمیه المپیک برگشتم در این مسابقات زیاد به خودم فشار نیاوردم و بیشتر هدفم از حضور در این کاپ این بود که می‌خواستم بدنم در شرایط آماده باقی بماند. شرکت در این مسابقات باعث خواهد شد با توجه به فاصله کمی که تا شروع المپیک باقی مانده شرایط آماده خوبی داشته باشم.


 


وی در پاسخ به این سوال که رقابت‌های کاپ آسیا چقدر با مسابقات کسب سهمیه المپیک فرق می‌کند اظهار داشت: این دو رقابت‌ها کاملا باهم فرق داشت. من در مسابقات کاپ آسیا در 1000 متر شرکت کردم ولی در کسب سهمیه المپیک در 2000 متر پارو زدم که ثبت رکورد و شرایط مسابقات تفاوت‌های زیادی داشت.
#1varzesh #قایقرانی #قایقرانی_بانوان #۱ورزش

[ منبع این خبر سایت ورزش 1 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بهترین میزبانی را در رقابت‌های کاپ روئینگ داشتیم/ قایقرانی ایران جایگاه ویژه‌ای در آسیا پیدا کرده است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات