ساماندهی خرید و فروش تاکسی در تهرانبه گزارش جهان،‌ میثم مظفر در گفت و گو با میزان گفت: پیش از این در خرید و فروش تاکسی ها شاهد بازار بسیار آشفته ای بودیم و قرار شد این بازار سرو سامان پیدا کند.

وی افزود: به همین منظور سامانه ای در نظر گرفته شد تا متقاضیان خرید و فروش تاکسی بتوانند به این سامانه مراجعه کنند.

رئیس سازمان تاکسیرانی با اشاره به رایگان بودن ثبت آگهی خرید و فروش تاکسی در سامانه این سازمان خاطرنشان کرد: افرادی که متقاضی خرید و یا فروش تاکسی هستند می توانند با مراجعه به این سامانه، درخواست خود را ثبت کنند اما برای این کار از آنها هزینه ای اخذ نمی شود.

مظفر با تاکید بر مقابله سازمان تاکسیرانی با دلالی تاکسی اظهارکرد: در سازمان تاکسیرانی به دنبال این بودیم که جلو دلالی تاکسی ها در بازار را بگیریم و با راه اندازی این سامانه تا حدود زیادی نیز موفق بوده ایم.

وی با اشاره به ثبت اطلاعات تاکسی ها در سامانه خرید و فروش آنلاین اذعان کرد: فردی که قصد فروش تاکسی خود را دارد باید اطلاعات خودرو شامل کیلومتر کارکرد تاکسی، سال خرید و معایب خودرو را در سامانه ثبت کند.

رئیس سازمان تاکسیرانی از ثبت عملکرد مثبت و منفی رانندگان تاکسی خبر داد و تصریح کرد: تمام عملکرد مثبت و منفی تاکسی ها توسط واحدهای گشت مورد بررسی قرار می گیرد و هر گونه تخلف حکم امتیاز منفی را برای رانندگان تاکسی ها دارد.

[ منبع این خبر سایت جهان نیوز اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ساماندهی خرید و فروش تاکسی در تهران» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات