فرزند کروبی: رفع حصر تا سال 96 بعید است

فرزند ارشد مهدی کروبی، رفع حصر را حداقل تا انتخابات سال ۹۶ بعید خواند. خبرگزاری ایسنا: فرزند ارشد مهدی کروبی، رفع حصر را حداقل تا انتخابات سال ۹۶ بعید خواند.

محمدحسین کروبی در بخشی از گفت‌وگوی خود گفته است که «هیچگونه ملاقاتی غیر از بستگان درجه اول با کروبی وجود نداشته است.

گزیده‌ای از این مصاحبه که در «انصاف‌نیوز» منتشر شده بدین شرح است:

- شخص آقای کروبی از روزی که در حصر قرار گرفتند چندین بار اعلام کردند که باید به اتهامات ایشان در یک دادگاه صالحه رسیدگی شود.

- رفع حصر در شرایط کنونی کشور بسیار بعید است. بنابراین به نظر می رسد مساله ی حصر تا انتخابات سال ۹۶ کماکان ادامه داشته باشد و تنها می توان به رفع حصر پس از انتخابات ریاست جمهوری سال آینده امیدوار بود.

- قطعاً وجود مجلس دهم و حضور اشخاصی مانند آقای علی مطهری که به صورت جدی رفع حصر  را دنبال می کنند می تواند نقش اساسی برای پاسخگویی به افکار عمومی داشته باشد.

- طی چند روز گذشته آقای کروبی مجدداً برای معاینه چشم خدمت آقای دکتر قاضی زاده هاشمی رسیدند. در مورد چشم پدر، مشکل خاصی وجود ندارد و وزیر محترم بهداشت و درمان از روند درمان چشم ایشان اظهار رضایت کردند.

- وضعیت آقای موسوی و همسرشان هم مطلوب است، و خانواده ی ایشان در مورد وضعیت پدر و مادر خود همواره اظهار رضایت می کنند.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فرزند کروبی: رفع حصر تا سال 96 بعید است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات