تردد در برخی از محورهای مواصلاتی کشور 8.4 درصد کاهش یافت

به گزارش ایرنا، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از یک هزار و 734 تردد شمار فعال در محورهای برون ‌شهری کشور، در حال حاضر به‌ استثنای محورهای مسدود و ممنوع ذیل،‌ مابقی محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آنها به‌ روال عادی در جریان است.
در 24 ساعت گذشته سهم وسایل نقلیه سنگین از تردد در محورهای مواصلاتی کشور 16 درصد، اوج تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح انجام شده و هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب‌تری را برای سفر خود انتخاب کنند.
در زمان یاد شده آزادراه کرج - قزوین، آزادراه قزوین - کرج، آزادراه تهران - کرج، تهران - پاکدشت، پاکدشت - تهران، آزادراه تهران- ساوه، قم - اراک، تهران - شهریار،
آزادراه ساوه - تهران و آزادراه کرج - قزوین بیشترین تردد وسایل نقلیه را به خود اختصاص دادند.
محور رودان- بندرعباس (مسیررفت) ، واقع در استان هرمزگان تا اطلاع بعدی، بدلیل ریزش کوه در مسیر مسدود و هدایت بار ترافیکی ازمسیر برگشت به صورت دوطرفه امکان پذیر خواهد بود و محور سی سخت - بیده ، واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد نیز تا اطلاع بعدی، با توجه به کوهستانی بودن و نبود ایمنی کافی مسیر مسدود اعلام شده است.
آزادراه رشت-قزوین ( باند رفت- محدوده توتکابن به رودبار نرسیده به تونل نصفی)، واقع در استان گیلان تا اطلاع بعدی، بدلیل جلوگیری از وقوع رانش ناشی از اختلاف سطح ایجاد شده مسیر مسدود اعلام شده و تردد از مسیر جایگزین محور قدیم رستم آباد- رودبار انجام می شود.
کمربندی دهلران- اندیمشک، واقع در استان ایلام تا اطلاع بعدی، بدلیل بارش شدید باران و آب گرفتگی مسدود و تردد از مسیر جایگزین داخل شهر دهلران انجام می شود، ضمن اینکه محور اولنگ - شاهرود نیز واقع در استان های گلستان و سمنان تا اطلاع بعدی، بدلیل بارش شدید باران و آب گرفتگی مسدود شده است.
محور فرعی رودبار - منجیل ، واقع در استان گیلان تا دوم تیر ماه 1395 بصورت 24 ساعته، بدلیل اجرای عملیات احداث لوپ آزادراه، حدفاصل تا 12 کیلومتر مسدود بوده و تردد همزمان با اجرای عملیات، با رعایت احتیاط از مسیر جایگزین بزرگراه رودبار - منجیل انجام می‌شود.
محور دماوند ـ فیروزکوه ، واقع در استان تهران تا 31 خرداد 1395 روزهای شنبه تا سه شنبه از ساعت 8 تا 18 و روز چهارشنبه تا ساعت 14 هر هفته به غیر از روزهای پنجشنبه ، جمعه ، ایام تعطیلات رسمی بدلیل اجرای عملیات روکش آسفالت حفاظتی پلیمری ، حد فاصل جابان تا هنرستان کشاورزی آئینه ورزان، تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.
محر کرج- چالوس (کندوان)، واقع در استان های البرز و مازندران و آزاد راه تهران- قم، واقع در استان تهران تا دوم تیرماه امسال روزهای شنبه تا سه شنبه از ساعت 8 تا 16 و روز چهارشنبه تا ساعت 12 هر هفته، به غیر از روزهای پنجشنبه، جمعه و ایام تعطیلات رسمی بدلیل اجرای عملیات لکه گیری و روکش آسفالت، حدفاصل تونل کندوان تا میدان امیر کبیر، تردد همزمان با اجرای عملیات و رعایت جوانب احتیاط انجام می‌شود.
آزاد راه تهران - ساوه ، واقع در استان تهران تا 31 تیرماه امسال روزهای شنبه تا سه شنبه از ساعت 7 تا 18 و روز چهارشنبه تا ساعت 14 هر هفته ، به غیر از روزهای پنجشنبه، جمعه و ایام تعطیلات رسمی بدلیل اجرای عملیات بهسازی و روکش آسفالت، حدفاصل اتوبان آزادگان تا پل رودشور، تردد همزمان با اجرای عملیات و رعایت تمام جوانب احتیاط عملی خواهد بود.
همچنین آزاد راه تهران - قم ( حد فاصل عوارضی حرم تا پل فرودگاه امام خمینی (ره) )، واقع در استان تهران تا 31 تیرماه امسال، روزهای شنبه تا دوشنبه از ساعت 8 تا 18 و روز سه شنبه تا ساعت 12 و چهارشنبه هر هفته، به غیر از روزهای پنجشنبه، جمعه و ایام تعطیلات رسمی بدلیل اجرای عملیات نصب نیوجرسی در رفو‍ژ میانی، حدفاصل تا 30 کیلومتری تردد همزمان با اجرای عملیات و رعایت جوانب احتیاط با اعمال محدودیت ترافیکی در یک خط عبور(یک سوم مسیر) انجام می‌شود.
اقتصام**1108 **1561

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تردد در برخی از محورهای مواصلاتی کشور 8.4 درصد کاهش یافت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات